Ronaldo, Bu Golü Ne Yazık Ki Kaçırdın!

Irina Shayk hiç olmadığı kadar mutlu görünüyor! Londra’da sevgilisi Bradley Cooper’in rol aldığı ‘’The Elephant Man’’ adlı gösterinin çıkışında güzelliğiyle yine herkesi büyülendi.

irina shayk cibuu

Shayk, pembe elbisesinin derin bacak dekoltesi, yüksek plateau ayakkabısı ve koyu saç rengiyle geceyi aydınlatan yıldız gibiydi. Belli ki Rus modelin bu kadar şık olması sevgilisi Cooper’den başkası için değil. Ünlü Hollywood yıldızı Bradley Cooper şu sıralar Londra’da Royal Haymarket tiyatro sahnesinde başrolde oynuyor. Bu rolü için Tony Award ödülüne aday gösterildi.

Bradley-Cooper

Özel hayatlarında mutluluğu doruk noktada yaşayan ünlü çift bir aydır birlikte. İkili adeta aşk denizinde yüzüyor.

bradley cooper irina shayk

Oysa Irina Shayk için bu yıl hiç de iyi başlamamıştı. Beş yıllık sevgilisi profesyonel futbol yıldızı Cristiano Ronaldo’dan ihanet nedeniyle ayrılmıştı. Shayk, aldatılmanın ne kadar kötü hissettirdiğini ifade etmişti.

irina-shayk-cristiano-ronaldo

Tüm bunlardan sonra Irina Shayk’ı yeniden mutlu ve aşk dolu görmek ne güzel.

irinashayk

Cibuu Uyum Yöntemi‘ne göre Shayk ve Cooper’in uyum oranı yüzde 37 olsa da, belli ki aralarındaki aşk çekimi oldukça güçlü. 6 Ocak 1975 doğumlu olan aktör Bradley Cooper’in Yeni Astroloji burcu Oğlak – Kaplan. 6 Ocak 1986 doğumlu olan ünlü model ise Oğlak – Öküz burcu.

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.