Seçkin Piriler’den Olay Yaratan İhanet Kitabı

Seçkin Piriler ihanetin kitabını yazıyor. Eski eşi Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın yasak aşkıyla zorlu günler geçiren ve eşinden boşanan ünlü model, yaşadıklarını kaleme alıyor.

Seçkin Piriler Kaan Tangöze'nin ihanetini kaleme alıyor

Duman Grubu’nun solisti eski eşi Kaan Tangöze tarafından aldatılan Seçkin Piriler, yaşadıklarını kitap haline getireceğini, her şeyi detaylı bir şekilde kaleme almaya başladığını söyledi. Arkadaşlarıyla bir mekanda yemek yiyen model, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Mutlu bir tavır sergileyen Piriler, kitap yazdığını açıklayarak “Olayları Kitap haline getiriyorum. İnsanlar neler yaşadıklarımı görecek. Küçüklüğümden başlayıp, aldatılmaya kadar her şeyi detaylı kaleme alıyorum. Biri çıkıp hayatımı film yapmak isterse asla ‘Hayır’ demem” dedi.

Seçkin Piriler Burcu

Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural’ın yasak aşkını öğrendikten sonra zor günler geçirmiş, tüm yaşadıklarından sonra eşini affetmemiş ve Mart ayında Tangöze’den boşanmıştı.

Kaan Tangöze’nin ihanetini kitap haline getiren Seçkin Piriler’in Yeni Astroloji Burcu Oğlak Maymun. Ünlü mankenin doğum tarihi ise 26 Aralık 1980.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın