Seda Akgül’den Eski Eşine Şok Gönderme!

Seda Akgük eski eşinin kendisini neden beğenmediğini herkesi şok eden bir paylaşımla açıkladı.

Seda Akgül eski eşinin kendisini neden beğenmediğini açıkladı

Kısmetse Olur’un sunucusu Seda Akgül, 4 ay evli kalıp boşandığı eski eşi Avram Habib’in kendisiyle ilgili söylediklerine öyle bir gönderme yaptı ki, herkes şaştı kaldı. Akgül, eski eşinin kendisini neden beğenmediğini Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak cevapladı.

Ünlü sunucu Temmuz ayında boşandığı eski eşi Avram Habib’in evlilik süresince kendisine “Hayatıma giren en çirkin kadınsın. Benim 55 yaşındaki sevgilim sana 5 basar,” gibi sözlerle hakaret ettiğini söylemişti.

Seda Akgül Instagram paylaşımı

Seda Akgül Instagram hesabından iç çamaşırlı bir kadının fotoğrafını paylaşarak eski eşine gönderme yaptı: “Eski eşin niye senin gibi bir kadını beğenmedi, hakaret etti diyenler.. Çünkü kendisinin beğendiği kadın tipi bu ve bu tip takip ettiği kadınlardı…Meraklısına”

Instagram’dan yaptığı paylaşımla eski eşi Avram Habib’in kendisini neden beğenmediğini açıklayan Seda Akgül’ün Yeni Astroloji Burcu İkizler Domuz. 45 yaşındaki sunucunun doğum tarihi ise 17 Haziran 1971.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın