Seksi Oyuncu Jennifer Aniston’un Güzellik Sırları

Jennifer Aniston Harper's Bazaar 2016Hollywood’un en seksi kadın oyuncularından biri olan Jennifer Aniston muhteşem görünmesini bakın nelere bağlıyor?

Dünyaca ünlü yıldız Jennifor Aniston Harper’s Bazaar dergisinin Nisan sayısına kapak oldu. Aniston, dergiye verdiği röportajda genç ve güzel görünmesinin sırrını açıkladı. Hayatında sürekli kendisini güldüren biri olduğu ve neşeli bir hayat sürdürdüğü için bu kadar genç göründüğünü söyleyen ünlü aktris 2015 yılında hayatını birleştirdiği Justin Theroux’la olan evliliğinin de çok eğlenceli olduğunu vurguladı.

Peki, 48 yaşına merdiven dayayan oyuncu muhteşem görünümünü nelere borçlu?

1- Hayatında onu daima güldüren bir adama…

Jennifer Aniston ve Justin Theroux evlilik

Brad Pitt ile ayrıldıktan sonra geçtiğimiz yıl aktör Justin Therouz’la evlenen Jennifer Aniston eşi sayesinde genç ve güzel göründüğünü belirtiyor: “Çok şanslıyım çünkü Justin hayatımda gördüğüm en komik adam. Birbirimizi sürekli güldürüyoruz. Neşeli olmak genç kalmanın en önemli anahtarı. Ve benim hayatımda sürekli beni güldüren birisi var!” Aynı zamanda Aniston, Therouz ile hayatını birleştirmeden önce de evli gibi olduklarını söylüyor: “Justin ve ben evlenmeden önce de zaten evli gibi davranıyorduk birbirimize. Bu yüzden yalnızca 8 aydır evliymişim gibi hissetmiyorum. Çok daha uzun zamandır evliymişiz gibi geliyor ve hayatımızda hiçbir değişiklik olmadı.”

2- Sevdikleriyle sık sık vakit geçirmesine…

Jennifer Aniston güzellik sırlarını anlattı

Ünlü oyuncu “Artık evime daha düşkünüm. Önüme bir proje geldiğinde bu projeyi evimi, köpeğimi, eşimi geride bırakacak kadar sevmem şart. Yaşlandığınız zaman, sevdiklerinizle vakit geçirmenin ne kadar kıymetli olduğunu daha net görüyorsunuz” diyor. Böylece sevilen insanlarla geçirilen zamanın önemini bir kez daha hatırlatıyor Aniston.

3- Kendine daha iyi bakmaya başlamasına…

Jennifer Aniston güzellik sırlarını kadınlarla paylaştı

Jennifer Aniston 40 yaşından sonra kendini saha sağlıklı hissettiğini anlatıyor: “40’larımda kendimi daha iyi hissediyorum. Bu yalnızca fiziksel bir iyileşme değil, kafa olarak da daha iyiye gidiyorsunuz. 20’lerinizde hiçbir halt bildiğiniz yok. 30’larınızda ise neler olduğunu anlamaya çalışıyor insan. Ama 40’a geldiğinizde Ah tamam şimdi anladım, demeye başlıyorsunuz.” Bundan dolayı 50’sinde olup harika görünen kadınlara şaşırmadığını itiraf ediyor: 50’lerine geldiklerinde şok edici biçimde muhteşem görünen kadınlara bir bakın! Eskiden bunu tahmin edemezdik. Şimdi bu kadar iyi görünmemizin sebebi, kendimize daha iyi bakmayı öğrenmemiz.”

4- Haftanın 5 günü spor yapmasına…

Jennifer Aniston güzellik sırları spor

Aniston güzel görünmesinin bir nedenini de egzersiz yapmasına bağlıyor. Haftanın 5 gününü mutlaka egzersize ayırdığını söyleyen dünyaca ünlü aktris programını belirtmeden geçemiyor: “Hayatımda  alışkanlık haline getirdiğim bir ‘15 dakika’ kuralım var. 15 dakika boyunca daireler çiziyorum, ardından 15 dakika spinning yapıyorum, kalan 15 dakikada da koşuyorum.”

5- Şekeri hayatından tamamen çıkarmasına…

Jennifer Aniston güzel görünmesinin sırrını verdi

Ünlü aktirisin bir diğer sırrı ise şekeri hayatından tamamen çıkarması…

Julia Ruberts’la aynı filmde!

Jennifer Aniston dergiye verdiği röportajda Julia Roberts ve Kate Hudson ile beraber başrolü paylaşacakları yeni bir filmin müjdesini veriyor. Jennifer Aniston son filmi Mother’s Day – Anneler Günü‘nün dışında bu yıl ‘Mean Moms’, ‘Untitled Office Holiday Party Project’ adlı komedilerin yanı sıra Irak’taki savaşı konu alan ‘The Yellow Birds’ adlı dramda da rol aldığını ifade ediyor.

Jennifer Aniston’un burcu

Dünyaca ünlü 47’lik güzel oyuncu Jennifer Aniston 11 Şubat 1969 doğumlu bir Kova Maymun burcu

Kaynak: Kelebek

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Jennifer Aniston; İstediğini Elde Eden Kova Burcu Kadını

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın