Seren Serengil’den Deniz Akkaya’ya Veda

Eski manken Deniz Akkaya sunduğu Duymayan Kalmasın programına veda etti! Deniz Akkaya’nın sunucu partneri Seren Serengil ise Deniz Akkaya’ya nasıl veda etti…

Seren Serengil’den Deniz Akkaya’ya duygusal veda! Eski manken Deniz Akkaya sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programından ayrıldı. Eski mankenin sunucu partneri Seren Serengil Deniz Akkaya‘ya böyle veda etti.

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın prıgramına bugün veda etti. Seren Serengil bundan sonra programı Cengiz Semercioğlu’yla sunacak. Deniz Akkaya’nın vedası sonrasında Seren Serengil sosyal medya hesabından duygusal bir veda notu paylaştı.

Canim partnerim…
Canim denizim
Seni cok ozleyecegim..
Yol arkadasligimiz suresince seni daha iyi tanima firsatim olabildi..
Ne mutlu bana ki senin gibi bir arkadas kazandim..
Fenomen haline gelen programimizi bnm elimde olmayan nedenlerden oturu sensiz yurutmenin eksikligini hissedicem belki ama
Senin yanimdaki tahtin
Bnm artik kalbimdedir..
Ve ben kalbime taht kuran hickimseden gitmem gidemem..
Ve mutlaka yolum birgun yine onunla biryerlerde yeniden kesisir..
O gune kadar kendine iyi bak
Sana bu sahane yol arkadasligin icin cok tesekkur ederim
Seronu unutma past is past olmayayim😊
Hoscakal…. (gunun sonunda)@denizakkayaofficial

Seren Serengil Deniz Akkaya

Cengiz Semercioğlu Kimdir?

Cengiz Semercioğlu Duymayan Kalmasın

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünde okurken 1988’de gazeteciliğe başladı. 1992 yılında Hürriyet gazetesine çalışmaya başladı.  1998 yılında Star Haber’e geçerek editörlük görevinde bulundu, sonra bir süre Star gazetesinde çalıştı. Şubat 2000’de Cine 5’e geçti, Kasım 2007 sonuna kadar bu kanalda görev aldı, bu süre içinde “Başka Yerde Yok” programını yaptı. Habertürk’e kendi hazırlayıp sunduğu Full Ekran adlı programı yaptı. Şu anda hürriyet Kelebek ekinde yazarlık yapmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın