Sevgililler Günü İçin 5 Romantik Tatil Adresi

Sevgililer Günü'nde tercih edebileceğiniz romantik tatil adresileri

Sevgililer Günü’nde aşkınızı tazelemenin tam zamanı! Romantik ve unutulmaz anlar biriktirmek için sevgilinizle gidebileceğiniz yerleri derledik.

1- Abant’ta Kış Masalı

Sevgililer Günü için tatil adresi Abant

Doğası ve İstanbul’a yakınlığıyla tercih edebileceğiniz ilk duraklardan biri Abant. Aşk dolu doğa yürüyüşlerinin sonunda sevgilinizle beraber şöminede ısınıp, sıcak şarap eşliğinde masal gibi bir an yaşayabilirsiniz.

2- Paris’te Aşk Başkadır

Sevgililer Günü için tatil adresi Paris

Aşıklar kenti Paris gönlünüzü çelecek bir tercih olabilir. Sokaklarında el ele dolaşıp, Monte Carlo ve Cannes’a doğru yapacağınız bir yolculuk heycanınızı alevlendirecek.

3- Adalar’da Sevgiliyle Fayton Sefası

Sevgililer Günü için tatil adresi Adalar

Nostajik bir tatil serüveni için en uygun adres Adalar. Eski filmlerdeki gibi sevgiliyle fayton sefası yapıp, kulağına aşkınızı fısıldayarak romantizmin doruklarına ulaşabilirsiniz.

4- İtalya’da Romantik Bir Akşam Yemeği

Sevgililer Günü için tatil adresi İtalya

İtalya’da romantik bir akşam yemeği unutulmaz bir anıya dönüşebilir. Mum ışığı, kırmızı bir şarap ve o muhteşem yemekleriyle aşka giden yolun mideden geçtiğine inanacaksınız.

5- Buram Buram Romantizmin Adresi: Alaçatı

Sevgililer Günü için romantik tatil adresi Alaçatı

Sokakları, kedileri, köpekleri ve insanlarıyla bir başkadır Alaçatı. Bütün bir gününüzü romantizme ayırabileceğiniz bu kasabada sevgilinizle beraber tatlı anılar biriktirebilirsiniz.

Yaz bitmeden gidilebilecek 5 yer
Yaz Bitmeden Gidilecek 5 Yer
Seyahat
  
Yaz bitmeden denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkarmaya ne dersiniz? Sonbahar öncesi eşsiz diyarlarda deniz kokusunu i...

Sicilya’nın Renkli Kasabalarında Aşk Tazeleyin

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın