Sibel Can Kış Masalı Şarkısıyla Mahkemede!

Sibel Can Kış Masalı Şarkısının Söz Yazarı Alihan Tarafından Mahkemeye Verilecek! Sibel Can Alihan arasındaki anlaşmazlığı sebebi nedir?

Renkli Sayfalar Programının Konuğu Şarkıcı Alihan Kış Masalı Şarkısı’nı verdiği Sibel Can’ı Mahkemeye vereceğini ve 500 bin dolarlık tazminat davası açacağını söyledi! Ünlü Şarkıcı Sibel Can ve Alihan’ın mahkemelik olma sebebi nedir? İkili arasındaki anlaşmazlık neden çıktı? Alihan’ın Sibel Can’dan talep ettiği 500 bin dolarlık tazminat davası nasıl sonuçlanacak?

Sibel Can Kış Masalı Şarkısıyla Mahkemede!

Sibel Can Kış Masalı şarkısıyla uzun süredir müzik listelerinin üst sıralarında yer alıyor. Şarkıcı Alihan Sibel Can’a verdiği Kış Masalı şarkısının kendisine ait olduğunu ve açtığı tazminat davasında bilir kişi raporunun eserin Alihan’a ait olduğu kanaatinin getirildiğini belirtti. Kanal D nin en çok izlenen magazin programı Renkli Sayfalar programında gündeme gelen Sibel Can Kış Masalı şarkısıyla mahkemelik oldu başlığı hakkında eserin sahibi olduğunu iddia eden Alihan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sibel Can Kış Masalı şarkısına 500 bin dolar mı ödeyecek?

Renkli Sayfalar programına konuk olan Alihan programda iddialı açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi; “Bu şarkı bir hayat kurtaracak şarkı. Avukatımla konuştuk. 500 bin dolar civarında dava açmayı düşünüyoruz. Sibel Can son 2 yıldır, 3 yıldır bu şarkıyla para kazanıyor.”

Sibel Can Kış Masalı

Sibel Can Kış Masalı bitiyor mu?

Sibel Can Kış Masalı şarkısıyla uzun süre müzik listelerinin üst sıralarında yer aldı. Peki, mahkeme Alihan’ın lehine sonuçlanırsa Sibel Can bu şarkıyı konserlerinde söyleyecek mi? Merak ediliyor.

Sibel Can Kış Masalı şarkı sözleri

Sibel Can Kış Masalı şarkı sözleri müziği kadar etkileyici. Bir ayrılık sonrası gönülden kaleme dökülen Sibel Can Kış Masalı şarkı sözleri müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı hak etmemiş mi?

Gözyaşım kederden miydi yârim
Çektiğim kaderden miydi
İçtim hep ona sarıldım yârim
Tek dostum kadehler miydi

Adını dağlara yazdım yârim
Buğulu camlara kazdım
Kışın masal dinlemek zor yârim
Hem ağladım hem anlattım

Gülmeyen gözler ıslaktı yârim
Benim hayalim vuslattı

Seni sensiz yaşamak zor yârim

Beni de Allah yarattı

Aşka tövbe etmek de zor yârim
Bir daha böyle sevmek de
Ömrümde bir kere yandı kalbim
Bu canı sana vermekte

Özledim gitme deseydin yârim
Bırakma etme deseydin
Şimdi ardıma bakmazdım yârim
Elini tutabilseydim

Alihan Kimdir?

Alihan; 2 Şubat 1974 doğumludur. 42 yaşındaki usta sanatçı birçok popüler şarkıya imzasını atmıştır. Şarkılarını Burhan Çaçan, Arif Susam gibi usta sanatçılar seslendirmiştir.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın