Sıla Darbe Sözlerini Geri Almadı

Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi için şov deyip katılmayacağını açıklayan Sıla sözlerinden geri adım atmadı.

Sıla darbe sözlerine aldığı tepkiler için ne dedi

7 Ağustos’ta Yenikapı’da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılmayacağını açıklarken “Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum.” diyen Sıla, sosyal medyadan gelen tepkilere yanıt verdi. Önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş turunda görüntülenen ünlü şarkıcı konuyla ilgili sorulan soruları şöyle yanıtladı:

“Bu konuyla ilgili izahat vermek istemiyorum. Yanlış tarafa çekmek isteyen, tabii ki yanlış tarafa çekti. Ama ben sözümün arkasındayım. Demokrasi demiyor muyuz? Ben de fikrimi, düşündüğümü söyledim işte.”

Sıla Instagram’da da geri adım atmadı

Sıla Instagram hesabını yorumlara kapattı

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun Instagram hesabındaki paylaşımlarının altına yazılan hakaret içerikli yorumlara daha fazla dayanamadı. Instagram’ın yeni özelliğini kullanarak hesabındaki paylaşımlarını yoruma kapattı. Takipçileri artık Sıla’nın paylaşımlarının altına yorum yapamıyor.

Darbe yorumlarıyla gündeme oturan Sıla Gençoğlu’nun Yeni Astroloji Burcu İkizler Maymun. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 17 Haziran 1980.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın