Sinem Kobal’ın Eski Sevgilileri ile Uyumu Şaşırttı!

Sinem Kobal’ın eski sevgilileri Arda Turan ve İbrahim Çelikkol ile olan uyum oranı akıllarda soru işareti bıraktı. Birliktelikleri devam etseydi mutlu olabilirler miydi?

Cibuu Uyum Yöntemi’ne göre; her iki eski sevgilisiyle de aynı oranda; yüzde 64; anlaşan başarılı ve güzel oyuncu, geçen sene İspanya’daki temsilcimiz Turan ile geçtiğimiz günlerde ise Çelikkol’la yollarını ayırdı. Bu ilişkilere istinaden, Yeni Astroloji burçları dikkate alınarak yapılan hesaplamalar, Sinem Kobal’ın uyumlu bir partner olduğunu gösteriyor. Peki bu beraberlikler devam etseydi ne olurdu?

Doğru kişi olabilirdi!

sinem-kobal-ibrahim-celikkol
Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol aşkı devam etseydi, uzun soluklu, uyumlu bir beraberlik yaşanabilirdi. Bilindiği üzere güzelliği ile dikkat çeken  oyuncu, Arda Turan’dan ayrıldıktan bir süre sonra Çelikkol ile görüşmeye başladı. Hatta çevreden alınan bilgiler ikilinin ciddi adımlar atacağı yönündeydi. Geçtiğimiz günlerde ise ikilinin ayrılık kararı netleşti.

Dolu dizgin devam edebilirdi…

sinem-kobal-arda-turan
Arda Turan ve Kobal çiftinin uyumu da yüzde 64. Ünlü futbolcu Türkiye’de olsaydı, uyumlu olduğu Kobal ile nikah masasına oturabilirdi. Turan ve Kobal aşkı parmakla gösterilen uzun süreli ilişkilerden biriydi. Ünlü futbolcunun Atletico Madrid’e transfer olmasıyla bu beraberlik sarsılmaya başladı. Herkesin evlenmelerini beklediği çift, 2013’ün sonlarına doğru ayrılık kararı aldı.

Kobal’ın burcu Aslan At

Astrolojik verilere göre Çin burcu At, batı burcu ise Aslan olan Kobal, hem Kova Köpek kombinasyonuna sahip Çelikkol hem de Kova Tavşan olan ünlü futbolcu Arda Turan ile doğru bir beraberlik yaşayabilirdi.

 

 

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın