Son Dakika: Tuvana Türkay’ın Sevgilisi Kim?

Son Dakika: Tuvana Türkay’ın Sevgilisi Kim?Tuvana Türkay Rafet El Roman’ile aşk iddialarına açıklık getirdi. Son Kez!

Tuvana Türkay Rafet El Roman hakkında çıkan aşk dedikodularına yaptığı basın açıklamasıyla son noktayı koydu! Türkay hakkında çıkan asılsız haberlerle ilgili hukuki yollara başvuracağının altını çizdiği metinde, geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğu “Gül’ümsedim” notlu paylaşımın Rafet El Roman’la bir ilgisi olmadığını da ayrıca açıkladı. Peki, Tuvana Türkay’ın sevgilisi kim? İşte Tuvana Türkay’ın Rafet El Roman ile ilgili çıkan aşk haberlerine karşılık basına göndermiş olduğu metin;

Tuvana Türkay Rafet El Roman

Rafet El Roman ile ilişkim olmadığı gerçeğini söylememe rağmen!

“Son zamanlarda hakkımda çıkan Rafet El Roman ile aşk yaşadığımın iddia edildiği haberleri daha öncede gerçek olmadığı gerekçesi ile tamamen reddetmiştim. Bu tip haberleri yalanlamama ve gerçek dışı diye kendi ağzımdan direk olarak beyan vermeme rağmen hala sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımdan feyz alınarak aynı haberler devam etmektedir.

Hayatımda herhangi başka birinin olma ihtimalini bile düşünmeden bu tarz haberlerin yapılmasından son derece mutsuz olduğumu belirtmek isterim. Beni arayan ve soran tüm arkadaşlara Rafet El Roman ile ilişkim olmadığı gerçeğini söylememe rağmen ısrar ile aynı haberin tekrarından dolayı üzgünüm.

Sevgili Arkadaşlarım, birlikte yürüdüğümüz bu yolda yaptığınız işe sonsuz saygı duymakla beraber bu son olacağını düşündüğüm açıklamam ile Rafet El Roman ile birlikte olmadığımı tekrar tekrar ve son olarak size iletmek istiyorum. Israr ettiğim bu açıklama üzerine aynı haberin devamının gelmesi halinde üzülerek belirtmek istiyorum ki hiç istemediğim ve tasvip etmediğim şekilde hukuki yollara başvurmak zorunda kalacağım.Saygı ve Sevgilerimle”

Bu açıklamadan sonra akıllara tek bir soru geldi. O gülleri Tuvana Türkay!a kim gönderdi? Tuvana Türkay’ın sevgilisi kim? Gelecek dönemde Tuvana Türkay elbette açıklamasını sevenleriyle paylaşacaktır.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın