Şükran Ovalı Evlilik Alışverişi için Milano’da

Caner Erkin’in evlenme teklifini kabul eden Şükran Ovalı hazırlık yapmak için Milano’ya gitti.

Şükran Ovalı Caner Erkin evlilik hazırlıklarına başladı

Şükran Ovalı Caner Erkin’in evlilik teklifinin ardından soluğu sevgilisinin yanında Milano’da aldı. Yaklaşık üç gündür Brera’da olduğu ortaya çıkan ünlü oyuncu evlilik alışverişi yapıyor. Habertürk’ün haberine göre, evlenmeye karar veren Caner Erkin ve Şükran Ovalı çifti aradaki mesafeleri ortadan kaldırmak için evlendikten sonra Milano’da yaşamaya karar verdi. Brera semtinde bir ev tutan çiftten Ovalı şimdilerde evi dekore etmekle ilgileniyor.

Şükran Ovalı Caner Erkin snapchat

Ünlü oyuncu Erkin’le beraberken Snapchat hesabından eğlenceli paylaşımlar yapıyor. Sevgilisi antrenmanda olduğu saatlerde ise dekorasyon işleriyle ilgilenip mobilya ve aksesuar alışverişine çıkıyor. Şükran Ovalı yine o saatlerden birinde Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı.

Şükran Ovalı Instagram evlilik alışverişi

Şükran Ovalı’nın geçtiğimiz günlerde Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi Ekşi Elmalar’ın setinde beraber rol alacağı eski sevgilisi Şükrü Özyıldız ile yeniden biraraya gelmesi dikkat çekmişti.

Evlilik alışverişine başlayan Şükran Ovalı’nın Yeni Astroloji Burcu Koç Öküz, doğum tarihi ise 1 Nisan 1985. Caner Erkin ise 4 Ekim 1988 doğumlu bir Terazi Ejderha Burcu. İkilinin burç uyumu ise yüzde 74.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın