Survivor Atakan ile Ezgi Sarmaş Dolaş Yakalandı

Survivor şampiyonu Avatar Atakan ile yarışmacı arkadaşı Ezgi Avcı’nın, inkar ettiği aşk dedikoduları doğru çıktı. Ünlü çift Nişantaşı’nda sarmaş dolaş görüntülendi.

Avatar Atakan Ezgi aşk belgesi

Atakan ile Ezgi önceki gün Nişantaşı City’s AVM’deki bir mekanda buluşma planı yaptı. Buluşmaya ilk gelen isim Ezgi Avcı mekanın üst katına çıkarak Atakan’ı bekledi. Atakan’ın gelişiyle birbirine sıkıca sarılan çift aşk dedikodularını doğru çıkarttı.

Avatar Atakan Ezgi Avcı aşkının ilk kanıtı

İkilinin ara ara birbirine sarılması ise gözlerden kaçmadı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu fotoğraf ikilinin aşklarının bir kanıtı olarak gösteriliyor.

Surviyor Atakan Ezgi sevgili mi

Geçtiğimiz sezon Çağan Atakan Arslan’ın şampiyonluğuyla son bulan Survivor 2016’nın en merak edilen sorularından biri ‘Survivor Atakan Ezgi sevgili mi’ konusuydu. İkili her zaman adada çıkan aşk dedikodularına “Çok iyi arkadaşız, dostuz” yanıtını vermişti.

Survivor Atakan’dan aşk haberlerine tepki

Survivor şampiyonu Çağan Atakan Arslan, Ezgi ile aşk yaşadığına dair çıkan haberlere Instagram hesabından tepki gösterdi. Arslan paylaştığı bir fotoğrafın altına “İlle bir ask haberi yapılacaksa biz yaptığımız işe aşığız. Manşetten de girebilir 🙂 Vücudu ağlattık ama yüzümüz gülüyor. Allah’a şükür, kardeşler sağ olsun.” notunu düştü.

Avatar Atakan Arslan Instagram aşk dedikodularına yanıt

Survivor Atakan ile Ezgi sevgili mi?

Survivor Atakan ile Ezgi Avcı hakkında çıkan aşk dedikoduları doğru mu, bilmiyoruz ama ikilinin yaşadığı aşk ilişkilerini zorlayacağa benziyor.

Çağan Atakan Arslan burcu

Her daim kameralar “Arkadaşız” diye açıklama yapan çiftin burç uyumu yüzde 43. Bu orana göre birbirleriyle empati kurma konusunda zorluk yaşayan ikili, eğer gerçekten aşk yaşıyorsa ve ilişkide huzur arayışındaysa, beklentileri boşa çıkabilir.

Ezgi Avcı burcu

Survivor 2016 şampiyonu Çağan Atakan Arslan’ın Yeni Astroloji burcu Başak Yılan. Ünlü sporcunun doğum tarihi ise 27 Ağustos 1989. Ezgi Acı ise 17 Şubat 1995 doğumlu bir Kova Domuz burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın