Survivor Nagihan’ı Görenler Gözlerine İnanmadı!

Survivor 2016 yarışmacısı Nagihan Karadere’yi görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.

Survivor 2016 Nagihan Karadere evrim geçirdi

Survivor 2016’ya damga vuran isimlerden biri olan milli atlet Nagihan Karadere’yi görenler gözlerine inanamadı. Yarışma boyunca yüzü iyice çöken Nagihan’ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar şok etkisi yarattı.

Survivor Nagihan değişim

Yüzündeki değişimi gözler önüne seren yarışmacı  “Çok değişmişsin, evrim geçirmişsin.” yorumlarıyla karşılaştı.

Survivor 2016’nın en renkli ve başarılı yarışmacılarından biri olan Nagihan Karadere aldığı yorumların öncesinde yüzüne bir takım uygulamalar yaptırırken paylaşım yapmıştı. Ünlüler Takımı’nın başarılı yarışmacısının kaşlarına yaptırdığı kontörün dışında botoks ve dolgu işlemleri de yaptırdığı düşünülüyor.

Nagihan Karadere Instagram

Survivor Nagihan’dan hayranına “Beni kıskanıyorsun”

“Beni kıskanıyorsun kızım” diyerek bir anda fenomen olan Survivor Nagihan’ın yüzündeki değişiklik kişiliğini de etkilemişe benziyor. Survivor’da finale kadar giden yarışmacı dün Instagram hesabından paylaştığı bir video ile herkesi güldürdü. Videoda Nagihan’ın bir hayranı yakın arkadaşının milli sporcu hakkındaki düşüncelerini aktarıyor. Nagihan ise bahsi geçen kişiye “Beni kıskanıyorsun kızım,” diyerek sesleniyor ve gülüyor.

Survivor 2016 bittikten sonra günden güne güzelleşen Nagihan Karadere’nin Yeni Astroloji Burcu Oğlak Domuz, doğum tarihi ise 1 Ocak 1984.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın