Talise Spa’da Tazelenin

Sayfalar 1 / 8

Bodrum’un çarpıcı güzelliğini yansıtan Zeytinlikahve Koyu’nun incisi Jumeirah Bodrum Palace Hotel, Talise Spa ve Wellness Merkezi’yle beraber konuklarına benzersiz bir spa deneyimi yaşatıyor.

Bodrum’un eşsiz manzarasının serildiği yamaçlar üzerine kurulu Talise Spa ve Wellness Merkezi, terapileri ve bakımların yer aldığı geniş spa menüsü sayesinde misafirlerini yaşamın tüm stresinden arındırarak canlı, dinlenmiş bir beden ve ruha sahip olmanın anahtarını sunuyor.

Talise_Spa_

Dünyanın çeşitli yerlerinden getirtilen profesyonel terapistlerin bulunduğu özel spa merkezinde konukların tercihine göre dinlendirici, uyandırıcı veya canlandırıcı nitelikte masajlar uygulanıyor. Açık ve kapalı deniz suyu tedavisi havuzları, su tedavisi odaları, sauna, buhar odası, buz fiskiyesi, güzellik salonu, kuaför, 2 dinlenme odası, Talise Fitness Merkezi ve stüdyosununda bulunduğu bölüm 2.700 m2’ de 12 özel bakım odasından meydana geliyor.

Konukları için her ayrıntıyı düşünen Talise Spa ve Wellnes Merkezi “Vitamin Bar” adlı özel mekanında ise sunduğu sağlıklı, orijinal ve özgün kokteyleriyle de ezberleri bozuyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.