Tarih, Kültür ve Doğa Severler Üçhisar’da Buluşuyor

Kapadokya’nın global çekim gücünden faydalanarak 16-18 Mayıs tarihleri arasında bu yıl ilki Üçhisar’da geçekleşecek Cappadox, tüm kültür, tarih ve doğa severleri Kapadokya’ya çağırıyor. Festival kapsamında düzenlenecek açık hava etkinliklerinde doğa yürüyüşleri, vadi koşuları, vadi bisikleti turları, sessiz yürüyüşler, yoga, pranayama, meditasyon seansları ve müzikli asana’larla katılımcılar, coğrafyayı sportif aktivitelerle Kapadokya’nın büyüleyici coğrafyasını keşfetmeye davet ediliyor.

cibuu doğa tutkusu macera aşk

Üç gün boyunca Aşk Vadisi, Zemi, Meskendir ve Güvercinlik vadilerine yayılan trekking, koşu ve bisiklet etkinliklerinde katılımcıları, rotalarının sürpriz noktalarında akustik doğa konserleri ve piknik sofraları tasarım ve teknolojinin mükemmel harmanıyla hem açık hava aktivitelerine hem de şehir hayatına uyum sağlayabilen Columbia ürünleri ile Cappadox patikalarında Kapadokya’nın yoğun enerjisi deneyimlenecek.

uchisar cibuu doğa tarih sanat

Tüm Türkiye’de açık hava spor tutkunlarının en beğendikleri marka olan Columbia, Pozitif Live tarafından hayata geçirilen müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava festivali Cappadox’da yapılacak tüm açık hava etkinliklerinin sponsoru oldu. Cappadox’un program detaylarına cappadox.com’dan ulaşılabiliyor. Etkinliklerin biletleri ise cappadox.com’dan ya da biletix.com’dan alınabiliyor.

cibuu kapadokya doğa tutkusu

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın