Tarkan Harbiye’yi Salladı!

Tarkan Harbiye Açıkhava Konserleri'ne başladı.

17 Ekim 1972 doğumlu olan ünlü sanatçı Tarkan Yeni Astroloji’ye göre Terazi Fare burcu.

Dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Tarkan rüzgarı esti.

26 Ağustos Çarşamba akşamı, 2015 Harbiye Açıkhava Konserleri‘ni başlatan Megastar Tarkan, mükemmel bir performansa daha imza attı.  Sahneye bir platformla inerek dans etmeye başlayan ünlü sanatçı, binlerce hayranını büyüledi. Biletlerin tamamının tükendiği Tarkan konserine eski manken Derin Mermerci Aydın, Milli Takım Antrenörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı da katıldı.

Tarkan’dan hayranlarına sürpriz

Geleneksel Açıkhava Konseri kapsamında hayranlarıyla buluşan Tarkan, Erkan Oğur ile sahneyi paylaştı. Uzun İnce Bir Yoldayım, Ah Yalan Dünya, Leylim Ley gibi türküleri Oğur ile birlikte yorumlayan Megastar yine hayranlarından tam not aldı.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Hayranları yine coştu

Dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi‘nde konser veren Tarkan hayranlarını coşturdu. Konserde unutulmaz şarkılarını da seslendiren ünlü sanatçının konserinde yine çığlıklar havalarda uçuştu. Nefeslerin tutulduğu konserde Tarkan hayranlarının çoğu cep telefonu ve tabletlerle görüntü almaya çalıştı.

Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği konserde ünlü sanatçı, Ölürüm Sana, Kış Güneşi ve Öp gibi sevilen şarkılarını da seslendirdi.

2015 Tarkan konserleri, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi‘nde  27 – 28, 30 – 31 Ağustos ile 1, 9 – 13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Tarkan’ın bu yıla damgasını vuracak şarkısını öğrenmek için tıklayın.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın