Tatile Çıkmadan Önce Yapılması Gerekenler

Tatile çıkmanıza çok az kaldı ve hala tam olarak hazır hissetmiyorsunuz kendinizi gelin tatile çıkmadan önce yapmanız gerekenlere birlikte bir göz atalım.

1. Epilasyon

Tatile çıkmadan önce yapmanız gereken en önemli hazırlıklardan biri denilebilir. Bu nedenle ağdanızı ihmal etmeyin hanımlar. Tatile çıktınız ve ufak tüylenmeler sizi tedirgin ediyor bunun için banyo traş bıçağı ya da cımbız geçici çözüm olarak işinizi görebilir.epilasyon

2.Cilt Bakımı

Evinizde sürekli uyguladağınız maskeler bu dönemde kurtarıcınız oluyor. Tatile çıkmanın bir hafta öncesinde güneşte kuruyacak cildiniz için yoğunlaştırılmış cilt bakım yağlarını kullanmanız faydalı olacaktır.

cilt bakımı

3. Diş Bakımı

Diş bakımımıza elbette her zaman özen gösteriyoruz ancak tatil öncesinde diş doktorunuza gidip ”Diş beyazlatma” işlemi yaptırmanız tatil fotoğraflarında güvenle gülümsemenize yardımcı olacaktır.

diş bakımı

4. Manikür Pedikür

El bakımı ve ayak bakımınız çok önemli hele ki tatilde. Tatile çıkmadan önce manikürünüz ve pedikürünüz yapılmış olmalı. Unutmayın tatilde sandalet ve açık ayakkabı giyeceksiniz.

el ve ayak bakımı

5.  Ve diğerleri,

Telefonunuz için mutlaka yedek şarj cihazı alın.

Yolculuk esnasında size keyif verecek müzikleri ayarlayın.

Dergi, kitap almayı unutmayın plajda kurtarıcınız olacak.

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.