Terazi Keçi Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Terazi Keçi Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Terazi Keçi Burcu genel özellikleri

İşte hem Terazi hem de Keçi Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Dengelerim, güvenirim

Elementleri: Hava, Venüs, Öncü /  Negatif, Ateş, Yang

Terazi Keçi Burcu genel özellikleri

Eski meseleleri önünüze seren, huysuz, tartışmacı, saygı bekleyen, hayran olunmak isteyen, dikkate alınmaktan hoşlanan, her işi bir kez deneyen, zarafet ve ustalıkla yöneten, modayı takip eden, şık mobilyalar seçen, lükse düşkün, sosyal tırmanıcı, kafası dumanlı, yaratıcı, sürekli değişen bir hayal gücüne sahip, aşırı duygusal, normal yaşamdan umutsuzluğa düşen, rutinin dışına çıkmak isteyen, özgüveni eksik, ölçüsüz, bağımlılıklara zaafı olan, ilham verici, zevk sahibi, çekiciliğe karşı koyamayan, dikkat dağınıklığı olan, konsantre olmayı öğrenmesi gereken, sağduyulu olmayı öğrenmesi gereken, tavsiyelere kulak asmayan.

Terazi Keçi Burcu aşk hayatı

Romantik konularda rahat, duygusal ilişkilerde ödüllendirilen, seyahate ve sekse düşkün, şımarık, sevimli, görünümüne önem veren, partnerine bağlı, şefkati sürekli artan, zekasına ve estetik anlayışına uygun birini arayan, çekicilikleri yoğun, sıra dışılığı seven, bilinmezin içine dalan.

Terazi Keçi Burcu ev ve aile hayatı

Dekorasyonla kafayı bozan, salaş entelektüel bir ortam yaratan, rahatlığı ön planda tutan, rastgele görüntüden hoşlanan, çocuklarının en iyi eğitimi almasını isteyen, çocukları tarafından bozguna uğradığını sanan, sert disiplinden hoşlanmayan, hata yapmalarına izin veren, örnek alınası yetiştirme tarzı olan.

Terazi Keçi Burcu iş hayatı

Bağımsız, yetenekli, yenilikçi, özel hayatında dengesiz, iş hayatında dengeli, karmaşık problemlere yaratıcı çözümler bulan, cesareti kolayca kırılan, gereğinden fazla iş üstlenen.

 

Terazi Fare Burcu Özellikleri
Terazi Öküz Burcu Özellikleri
Terazi Kaplan Burcu Özellikleri

Terazi Tavşan Burcu Özellikleri
Terazi Ejderha Burcu Özellikleri
Terazi Yılan Burcu Özellikleri
Terazi At Burcu Özellikleri
Terazi Maymun Burcu Özellikleri
Terazi Horoz Burcu Özellikleri
Terazi Köpek Burcu Özellikleri
Terazi Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın