Tolgahan Sayışman Hac Faciasından Nasıl Kurtuldu?

Tolgahan Sayışman hac yolculuğu dönüşünde neler söyledi?

Tolgahan Sayışman hac görevini yerine getiren 769 kişinin hayatını kaybettiği Mina’da ki faciayı, kıl payı atlattı. Tolgahan Sayışman hac görevini tamamladı ve ayağının tozuyla “Asla Vazgeçmem” dizisi için kamera karşısına geçti. Yurda dönerken Hz Mevlana’nın sözünü İnstagram’da takipçileriyle paylaşan Tolgahan Sayışman‘ın büyük faciadan 5 dakika önce Mina’da olduğu da söylentiler arasında.

Tolgahan Sayışman’ın çok konuşulan instagram paylaşımı;

Nereye gidersek gidelim eninde sonunda gideceğimiz yer doğduğumuz andan itibaren zaten belli değilmi? Ne güzel söylemiş Hz Mevlana “Ey İnsan Kaf Dağı kadar yüksekte olsan da,kefene sığacak kadar küçüksün.Unutma herşeyin bir hesabı var,üzdüğün kadar üzülürsün”

Wherever we may go, isn’t it apparent where we will end up sooner or later? What a beautiful saying by Mavlana, “O my people, whether you are high up on the mount of kaf, you are still small enough to fit in a shroud. Do not forget! There is an account for everything. You’ll be sad as much you make others sad.

Tolgahan Sayışman Hac Faciası

2012 yılında oyuncu arkadaşı Murat Yıldırım ile kutsal toprakları ziyaret eden Tolgahan Sayışman bu yıl Kurban Bayramı’nda hac görevini yerine getirdi.

tolgahan_sayisman_murat_yildidirm_hac

Tolgahan Sayışman’ın biyoritmi, Mina’da gerçekleşen facianın alarmını verdi!

Tolgahan Sayışman; 17 Aralık 1981 doğumlu ve Yeni Astroloji  burcu Yay Horoz. 24.09.2015 tarihinde fiziksel biyoritimi yüzde 99.88 olan Sayışman’ın kaza yaşama olasılığı yüksekken Mina’da yaşanan faciayı kıl payı atlatması hayranlarına derin bir nefes aldırdı.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın