Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak Boşanıyor mu?

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çiftinin boşanacakları iddiası gündeme bomba gibi düştü. Çiftin burç uyumu ise aşklarını olmasa da arkadaşlıklarını destekliyor.

Tuba Büyüküstün Onur Saylak neden boşanıyor?

Geçen sene ayrılacaklarına dair haberler çıkan, ancak bu haberleri yalanlayan Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çiftinin boşanacakları iddiası yine gündeme geldi. 2011 yılında nikah masasına oturan ve ikiz çocukları olan ikilinin artık evli kalamayacakları konuşuluyor.

Renkli Sayfalar programında konuşulanlara göre Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çifti 15 gün önce boşanma kararı aldı. Üstelik çift bu defa söylentilere sessiz kalarak kafaları iyice karıştırdı!

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak ayrılığının altında kıskançlık yattığı belirtiliyor. Söylenenlere göre Saylak’ın Rüzgarın Kanatları filmindeki rol arkadaşı Sofya Khandamirova ile yakınlaşması ve ardından her şeyin gerçek olduğunu söylemesi Büyüküstün’ü fena rahatsız etti.

Tuba Büyüküstün’ün saçlarını kısa kestirip sürekli siyahlar içerisinde görüntülenmesi ise evliliğinin kötü gittiğinin ve depresyonda olduğunun bir belirtisiydi.

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çiftinin muhteşem uyumu!

Tuba Büyüküstün Onur Saylak burç uyumu

Her ne kadar boşanacaklarına dair söylentiler yeniden gündeme gelse de Yengeç Köpek Burcu Tuba Büyüküstün ile eşi Boğa Yılan Burcu Onur Saylak’ın burç uyumu müthiş görünüyor. Birbirleriyle yüzde 79 anlaşabilen çiftin bu orana göre, aşkları devam etmese de dostlukları baki kalacağa benziyor.

5 Temmuz 1982 doğumlu, Tuba Büyüküstün’ün Yeni Astroloji Burcu Yengeç Köpek. Eşi Onur Saylak ise 12 Mayıs 1977 doğumlu bir Boğa Yılan Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın