Tuğba Özay “Gisele’le Farkımız Yok, Neden…”

Survivor 2016’da yarışan ünlü model Tuğba Özay Instagram hesabından paylaştığı kolajda, kendisinin ve dünyaca ünlü top model Gisele Bündchen’in fotoğraflarını bir araya getirerek çarpıcı açıklamalar yaptı.

Tuğba Özay Gisele Bündchen benzerliği

Geçtiğimiz sezon Survivor’da performansı ile dikkatleri üzerine çeken Tuğba Özay, Instagram hesabından kendisinin ve Gisele Bündchen’in resmi sosyal medya hesabından aldığı fotoğraflarını kolaj yapıp, altına çarpıcı bir yazı ekledi. Özay eklediği notta, ünlü top modelle aralarında bir fark olmadığını söyleyerek, yabancı hayranlığına da değindi.

İşte Tuğba Özay’ın yabancı hayranlığını da eleştirdiği o not:

Tuğba Özay Instagram Gisele paylaşımı

“Bugün ilk kez dünyaca ünlü top model @gisellebundchenofficial’in sayfasına baktım… Ve şunu fark ettim ki biz millet olarak birbirimizi gerçek anlamda sevmiyor ve desteklemiyoruz… Yabancıyı alkışlamayı kendi vatandaşımızı kışkışlamayı huy edinmişiz kendimize. Üşenmedim onun ve benim fotoğraflarımı kolaj yaptım. Gerek günlük hayatımızdan gerek profesyonel yaşantımızdan olağanüstü bir fark göremedim birbirimizden. Yanlış anlaşılmasın bir kıyaslama içinde yapmadım bunu. Sadece yabancıların her konuda gerek insani tavır ve tutumlarda gerekse mesleki çalışmalarımızda bizlerden çok üstün tutulmasını anlayamıyorum. Milliyetçi duygulardan dem vurmaktan da kimse geri kalmıyor keza… Eğer bu kolaja daha fazla fotoğraf sığdırabilseydim emin olun çokça fotoğraf koyar farklılıklarımızın onları ilahlaştıracak ölçüde olmadığını belki daha iyi anlatabilirdim. Neyse… Bu da böyle içimden geldi. Bazılarına ithafen! Saygılar. Ve emin olun kimse Amerika’yı yeniden keşfetmiyor. Amerika iki kez keşfedildi zaten .. Önce Kristof Kolomb sonra Ameriqo Vespucci tarafından! Anlayana”
Dünyaca ünlü top model Gisele Bündchen ile aralarında bir fark olmadığını belirten Tuğba Özay’ın Yeni Astroloji Burcu Kova At. Ünlü modelin doğum tarihi ise 10 Şubat 1978.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın