Tuğçe Kazaz’dan Sıla’ya Şaşırtan Destek

Tuğçe Kazaz, son zamanlarda hedef gösterilen Sıla’ya verdiği destekle herkesi şaşırttı. Eski manken Twitter hesabından bakın ne yazdı.

Tuğçe Kazaz Sıla'ya destek verdi

7 Ağustos’ta gerçekleştirilen Demokrasi Mitingi için “Darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım,” diyen Sıla Gençoğlu’na bir destek de Tuğçe Kazaz’dan geldi. Yaptığı yorumla adeta okların hedefi haline gelen ünlü şarkıcı için Kazaz Twitter hesabından şöyle yazdı: “Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim okunurken, Sıla’ya yani bir kadına küfür edene sahip çıkanları, kendi vicdanlarına havale ediyorum, iyi geceler.”

Tuğçe Kazaz Twitter Sıla Tweet

Aylin Aslım ve Hülya Avşar’dan sonra attığı tweetle Sıla’ya destek veren isimlerden biri de Tuğçe Kazaz oldu.

7 Ağustos’ta gerçekleşen Demokrasi Mitingi için “Şov” yorumu yapan Sıla, bir anda gündemi değiştirmiş ardından da konserleri tek tek iptal edilmeye başlamıştı. Tüm bu yaşananların ardından sözlerimin arkasındayım yorumunda bulunan ünlü şarkıcıya destek olduğu kadar tepki gösteren ünlüler de oldu. Kısa süre önce Davut Güloğlu’nun canlı yayında küfür ederek Sıla’ya tepki göstermesi en çok konuşulan olay olmuştu.

Twitter hesabından ünlü şarkıcıya destek olan Tuğçe Kazaz’ın Yeni Astroloji Burcu Başak Köpek, doğum tarihi ise 26 Ağustos 1982. Sıla Gençoğlu ise 17 Haziran 1980 doğumlu bir İkizler Maymun Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın