Türkiye’deki 10 Uzman Astrolog

Türkiye’nin en iyi astrologları bakın hangi burç.

1- Metin Kiraz

metin-kiraz

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Astrolog Metin Kiraz, Galaxy Astroloji Tarot ve Sanat Evi’nin kurucusudur. Doğum günü net olarak belli olmayan Kiraz’ın doğduğu yıl 1955. Dolayısıyla ünlü astroloğun Çin Astrolojisi’ne göre At burcundan ziyade, mistik bir Keçi burcu olma olasılığı çok yüksek.

2- Rezzan Kiraz

rezzan-kiraz

Lise eğitimi sırasında astrolojiye ilgi duymaya başlayan Rezzan Kiraz eşi Metin Kiraz gibi astrolog mesleğini yapıyor. 8 Nisan 1957 doğumlu olan ünlü astroloji uzmanı Kiraz’ın Yeni Astroloji burcu dobralığı ve maceracı yönüyle dikkat çeken Koç / Horoz.

3- Öner Döşer

oner-doser

Robert Zoller’dan ortaçağ astrolojisi üzerine eğitim alan Öner Döşer, klasik astroloji alanında kendini kanıtlayan bir Kova / At burcu. Astronomi, uzay bilimi veya astroloji gibi konulara ilgi duyan Kova burcu için en iyi örneklerden biri Döşer. Ünlü astrolog 12 Şubat 1966 doğumlu.

4- Filiz Özkol

filiz-ozkol

Lise eğitimi sırasında astrolojiye olan ilgisini öğretmeni sayesinde keşfeden Özkol, yaklaşık 30 yıldır bu alanda araştırmalar yapıp yeni çalışmalara imza atıyor. Ünlü astrolog Özkol’un Yeni Astroloji burcu yorulmak bilmeyen ve hep sıra dışı fikirleriyle tanınan Yay / At.

5- Hakan Kırkoğlu

hakan-kirikoglu

Gazeteci kimliğiyle de tanınan Kırkoğlu’nun sadece 1967 yılında doğduğu biliniyor. Bu bilgiye göre Hakan Kırkoğlu’nun da Metin Kiraz gibi Keçi burcu olma olasılığı oldukça fazla.

6- Şenay Yangel

senay-yangel

En genç ve başarılı astrologlardan biri Şenay Yangel. Ünlü astroloğun Yeni Astroloji burcu yaptığı her işte kendini kanıtlamayı başaran bir Boğa / At.

7- Ata Nirun

ata-nirun

Parapsikoloji ve astroloji dendiğinde ilk akla gelen isim Ata Nirun. 1949 yılında doğan Nirun’un titiz çalışmalarının nedenini Doğu burcunun Öküz olmasına bağlayabiliriz.

8- Barış Özkırış

baris-ozkiris

Psikolojik astrolojinin öncülerinden olan Özkırış, 25 Ocak 1975 doğumlu. Bu bilgiye göre genç ve başarılı astroloğun mucit bir zekaya sahip olan bir Kova / Kaplan olması çok manidar.

9- Dinçer Güner

dincer-guner

Genç yaşına rağmen astroloji alanında kendini kanıtlamış isimlerden biri de Dinçer Güner. 29 Nisan 1984 doğumlu olan Güner’in burcunun bilgi edinme konusunda çok titiz çalışan bir Boğa / Fare olması çok manidar.

10- Binnur Zaimler

binnur-zaimler

2003 yılından bu yana astroloji alanındaki çalışmalarını sürdüren, özellikle finansal ve kurumsal astroloji alanında kendini geliştiren ünlü astrolog Zaimler 1969 doğumlu. Doğduğu yıla göre Doğu burcunun Maymun’dan ziyade Horoz olma olasılığı daha yüksek.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın