Ünlü Radyocu Cem Arslan Bıçaklandı!

Best FM sosyal medya hesabından ünlü radyocu Cem Arslan’ın bıçaklandığını duyurdu.

Ünlü radyocu Cem Arslan neden bıçaklandı?

Best FM’in en popüler radyocularından olan Cem Arslan, program çıkışı Beyoğlu’nda Müge Arcan adlı bir kadın tarafından bıçaklandı. Sırtından yaralanan ve üstündeki mont sayesinde ölümden dönen Arslan, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Saldırgan ise olay yerinde yakalandı.

Best FM’deki Gazor adlı programın çıkışında saat 20.00 civarlarında bıçaklanan Cem Arslan, binadan çıkarak yürümeye başladı. Bu sırada, Arslan’ı takip eden kadın ünlü radyocuyu durdurarak, ekmek bıçağıyla 4-5 defa bıçakladı. Saldırgan yere düşen radyocunun başında bekledi. Olayı gören bir vatandaş, ünlü radyocuyu, aracıyla Gümüşsuyu Askeri Hastanesi (GATA)’ne götürdü. Saldırgan Müge Arcan, vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Hastanede müdahale edilen Cem Arslan’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Türkiye’nin en eski radyo programcılarından Cem Arslan’a takıntılı olduğu ve ona yakın olduğunu düşündüğü radyocu kadınlara saldırdığı öne sürülen Müge Arcan, 2010 yılında da radyocu Mine A. zannettiği bir kadını sırtından bıçakladığı öğrenildi.

Best FM bıçaklandığını duyurdu

Best FM ünlü radyocu Cem Arslan’ın bıçaklandığını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: “Programcımız Cem Arslan akşam programı sonrası bıçaklı saldırıya uğramıştır. Kendisi şu anda hastanede tedavi altına alınmıştır.”

Best FM Twitter Cem Arslan'ın bıçaklandığını duyurdu

Kendisine takıntılı olduğu düşünülen bir kadın tarafından program çıkışı bıçaklanan Cem Arslan’ın Yeni Astroloji Burcu İkizler Köpek. Ünlü radyocunun doğum tarihi ise 25 Mayıs 1970.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın