Doğum Günü Hediyeleri Nasıl Olmalı?

Doğum Günü herkes için özeldir. Unuttuğunuz bir doğum günü için nasıl hediyeler almalısınız.

Doğum günleri benim için çok önemlidir” diyerek arkadaşlığın, sevgililiğin, dostluğun temelini atar, kendi doğum gününü garantiye alırsın. Fakat dikkat etmen gereken şey; kendi doğum gününe gösterdiğin ‘Hatırlanma’ ve ‘Hatırlatma’ özenini arkadaşına, dostuna veya sevgiline yapmanın gerekliliği…

Yaptın bi’ eşeklik unuttun arkadaşının doğum gününü, şimdi avare avare dolanıyorsun ortalıkta ”Kendimi nasıl affettiririm? ” diye. Bu iş ayaklara kapanma, gözünün çapağını yemeye kadar gider. Dur dostum sakin ol! Belki işe yarar bir şeyler hala vardır ne dersin? Mesela…

doğum günü affettirme yolları

1) Eğer arkadaşınız 30 yaş üzerindeyse, ona şu sözleri söylemen arkadaşının gururunu okşayabilir, ne dersin? Güzel bir doğum günü hediyesi ile taçlandırabilirsin. Arkadaşının iş yerindeki masasına esprili bir obje alabilir ve bu notu hediyenin üzerine yazabilirsin. ”Kendini daha fazla yaşlanmış hissetmeni istemedim tatlım.”

2) ”Elektrikler kesikti ehe” diyerek zevzeklik yapabilir ve tatlılığınla bu işi çözümleyebilirsin. Ardından hemen yola koyulup ben elektriksiz kaldım ve arayamadım. Sen iletişimsiz kalma diyerek ona taşınabilir şarj cihazı alabilirsin.Bu doğum günü hediyesi ile hemen gönlünü alabilirsin.

3) Hemen iş yerine çiçek gönderebilir ve bir özür notu yazabilirsin.

4) Eğer doğum gününü unuttuğunuz kişi sevgilinizse… Erkekler için geçmiş olsun, ancak kızlar hala durumu kurtarabilir. Hemen sevgilinizin kulağına şu sözleri fısıldayın.”Ne demişti Perihan Savaş; seven kadın sevdiğinin doğum gününü asla unutmaz” bu romantik andan sonrası sizin marifetinize kalmış. İkiniz içinde hoş olabilecek bir doğum günü hediyesi ile anın tadını çıkarabilirsin;)

5) Normalde alacağınızdan daha pahalıya bir hediye almanız gerekebilir…Meselaaa tek taş!

6) ”23.59’da en son kutlayan olmak istedim” der ve ona özel olduğunu hissettirebilirsin…

7) “Teknolojinin bunca nimetleri içinde yaptığım çok ayıptı, farkındayım. Akşam nerede yemek yemek istersin?” Onun kalbine giden yol midesinden geçiyorsa bu maddeyi tercih etmende fayda var.

8) Gezmeyi seviyorsa hemen bir bilet alıp birkaç günlüğüne şehirden uzaklaşabilirsiniz…

9) ”Hiçbir zaman yaşlanmıyorken doğum gününü hatırlamamı nasıl beklersin? Kusura bakma dünyanın en önemli gününü unuttum… Doğum gününü! Senin gibi, doğum gününü unutsam bile beni affedecek, gerçek bir arkadaşa sahip olduğum için çok şanslıyım” gibi psychedelic mesajlar atabilirsin, tarz meselesi sonuçta.

10) Karar veremedim diyorsan, bu haberi ona gönderip; ”Söyle hangi seçenek beni affettirir” diyebilirsin…

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.