Üzeyir Garih Hangi Burç?

Kanlı bir cinayet sonrası 2001 yılında hayata gözlerini yuman başarılı iş adamı Üzeyir Garih’in burç özelliklerini sizler için araştırdık.

25 Ağustos 2015’te 14. ölüm yıldönümü olan Alarko Şirketler Topluluğu’nun kurucularından ünlü iş adamı ve yazar Üzeyir Garih’in Yeni Astroloji burcu Yengeç Yılan.  28 Haziran 1929 doğumlu Garih’in sevgi dolu olması ve bilge tavırları burcunun bir özelliği.

Yengeç Yılan burcu insanları sezgisel ve analiz gücü yüksek, eğlenceli, sempatik ama aynı zamanda ağırbaşlı özelliklere sahip… Alarko Şirketler Topluluğu’nu en yüksek seviyelere getiren Yengeç Yılan burcu Üzeyir Garih, bu tanımlamaya aynen uymuyor mu?

Yengeç Yılan burcu olması Üzeyir Garih’i nasıl etkiledi?

Analiz gücünün yüksek olması sayesinde Üzeyir Garih, 23 yaşında masonlukta 33. dereceye kadar yükselerek “Şövalye Ünvanı” aldı ve Alarko Şirketler Topluluğu’nu, ortağı İshak Alaton ile sıfırdan kurdu. Bilge tavırlarının altında üç büyük kitabı incelemesi yatan Garih, kendine göre bir de hayat felsefesi belirledi. İnanmanın, çalışmanın her zaman önemini vurgulayan ünlü iş adamı, gençlere yön bulma konusunda yardımcı olacak, birçok yazılı eser bıraktı.

Meryl Streep 74. Altın Küre Ödülleri Konuşması
Son Haberler
  
74. Altın Küre Ödülleri'ne Oscar ödüllü Oyuncu Meryl Streep'in Konuşması Damga Vurdu! Meryl Streep Konuşmasında Üstü K...

Sevgi dolu, eğlenceli ve bilge tavırları ile tam bir  Yengeç Yılan burcu özelliği taşıyan Üzeyir Garih’in biyografisi Faruk Mercan tarafından “Boğazın Şövalyesi” adlı eserde paylaşıldı. Geride geniş bir hayran kitlesi bırakan Garih, Bakın hayatta mutlu olmanın tarifini nasıl veriyor?

Üzeyir Garih’ten “Mutluluk Pastası” tarifi

Üzeyir GarihMalzemeler

  • 4 fincan sevgi
  • 2 fincan sadakat
  • 1 fincan dostluk
  • 1 fincan saygı
  • 2 kaşık ümit
  • 1 kaşık şefkat
  • 1 kaşık inanç
  • 1 fıçı neşe

Yapılışı:

Sevgi ile sadakati, inanç ve şefkatle karıştırın. Ümit ve dostluğu katıp, neşe dolu bir fıçıda iyice sallayın. Güneşte pişirip, her gün arkadaşlarınıza saygı ile sunun.

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın