Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ İcralık Oldu!

Yağmur Atacan Pınar Altuğ icra

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ haciz şoku ile sarsıldı. Ünlü çiftin evine icra memurları geldi.

Oyunculuk kariyerinin ardından iş hayatına atılan Yağmur Atacan ortağına olan borcunu ödeyemeyince evine icra memurları geldi. Atacan’ın motosikleti ve şaraplarına el konuldu.

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ'a haciz

HT Magazin’de yer alan habere göre, Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan petshop işi yaptığı ortağı Cihan Uzunhekim’e olan 180 bin liralık borcunu ödeyemeyince evine icra memurları geldi. Atacan’ın 30 bin liralık motosikleti ve faturası bulunan değerli şaraplarına el koyan memurlar başka bir eşya tespit edemedi.

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ’un burç uyumu

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ burçları

19 Mayıs 1983 doğumlu olan Atacan’ın Yeni Astroloji burcu Boğa Domuz. Güzel oyuncu Pınar Altuğ ise 2 Eylül 1974 doğumlu bir Başak Kaplan. Ünlü çiftin aralarındaki burç uyumu ise yüzde 78 gibi mükemmel bir oran. Dolayısıyla 2009 yılında evlenen çift burçlarının uyumunu evliliklerinde en güzel şekilde gösteriyor. Keza bu olaydan önce Yağmur Atacan’a yapılan silahlı saldırı yapılmış, Atacan’ın aracına mermi isabet etmişti. Ama çift bu sıkıntılı dönemi de birbirine destek olarak kolay bir şekilde atlatmıştı.

Son olarak ünlü oyuncunun yaşadığı icra durumunu burcuna göre özetlersek, Domuz burcunun aşırı saflığı bazen ayakları yere sağlam basan bir Boğa burcuna bile yanlış adımlar attırabilir.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Maşallah Dedirten Ünlü Çiftler Kim

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın