Yay Kaplan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yay Kaplan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yay Kaplan Burcu genel özellikleri

İşte hem Yay hem de Kaplan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Görürüm, izlerim

Elementleri: Ateş, Jüpiter, Değişken / Pozitif, Tahta, Yang

Yay Kaplan Burcu genel özellikleri

Dik başlı görünen, çocuksu, uzak seyahatler düşleyen, müthiş maceralar düşleyen, ama uzaklara gidemeyen, çıtkırıldım, avare, evlerinden uzak kalmayı istemeyen, hareketli, eğlense bile sorumluluk sahibi, sevdiği kişilerle vakit geçirmekten hoşlanan, kimi zaman dışa dönük kimi zaman çekingen, aniden sıkılabilen, baskıda hissedebilen, rahatsız olabilen, saygısızlaşabilen, pervasızlaşabilen, gözlem yeteneği keskin, orijinallikten hoşlanan, dikkatsiz, patavatsız, yanlış anlaşılabilen, düşüncesiz, kararsız.

Yay Kaplan Burcu aşk hayatı

Romantizmi beceremeyen, insanlara kolay güvenemeyen, ilişkinin başında naif sonra hırçın, aşağılayabilen, aşkı önemseyen, güvenmek isteyen, aynı kulvarda birini arayan.

Yay Kaplan Burcu ev ve aile hayatı

Evin şekline takılmayan, kolay ve rahat bir yer tercih eden, orta yaşlarda dekorasyonu önemseyen, müzik sistemi döşeyen, hayal kurabileceği alan yaratan, aile odaklı yaşamayan, ebeveyn olarak eğlenceli, eğitici, öğretici, çocuklardaki duygu değişimini hisseden, despot ya da disiplinli olmayan, özgürlüğü önemseyen.

Yay Kaplan Burcu iş hayatı

Yorulmayan, gereksiz işleri bile önemseyen, zor görevleri sıkça üstlenen, kaşif, araştırmacı, hiyerarşik düzeni önemsemeyen, herkese eşit adil yaklaşan, patronluk taslamayan, işlerin gidişatıyla ilgilenen, rutinden kaçan, kendi işlerinde başarılı, seyahat ettiği işlerde performansı artan.

 

Yay Fare Burcu Özellikleri
Yay Öküz Burcu Özellikleri

Yay Tavşan Burcu Özellikleri
Yay Ejderha Burcu Özellikleri
Yay Yılan Burcu Özellikleri
Yay At Burcu Özellikleri
Yay Keçi Burcu Özellikleri
Yay Maymun Burcu Özellikleri
Yay Horoz Burcu Özellikleri
Yay Köpek Burcu Özellikleri
Yay Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın