Yay Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yay Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yay Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Yay hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Görürüm, sezerim

Elementleri: Ateş, Jüpiter, Değişken / Negatif, Ateş, Yang

Yay Yılan Burcu genel özellikleri

Endişeli, isteklerinin peşinden giden, ağırbaşlı, güçlü etkiler bırakan, gelgitlerini belli etmeyen, sorunu yokmuş gibi görünen, şevkli, tavsiyeleri dinleyen, iletişimi güçlü, tartışmaları çözen, yaşam standartlarını iyileştirmek isteyen, stratejisini oluşturan, idealist, dobra, saf, tedbirli, ahlaklı, çalışkan, sessiz görünen, enerjik, belli etmeden işleri halleden, teşkilatlanan, yoluna koyan, risk almayan, spordan hoşlanan, tehlikeli sporlara yanaşmayan, dedikoduyla ilgilenmeyen, meraklı,  içgüdüleriyle hareket eden.

Yay Yılan Burcu aşk hayatı

Kendini adayan, çok sadık, tek gecelik ilişkilerden hoşlanmayan, naif, zarif birini arayan, yerine göre davranan kişilerden hoşlanan, dürüstlüğü önemseyen, kayıtsızlıktan hoşlanmayan, gizemi seven, bilgece davranan.

Yay Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Evinde huzur arayan, sürekli güzelleştiren, antik eşyalardan hoşlanan, otantik tarzı seven, kaşmiri seven, ebeveyn olarak; mükemmel, yaratıcı, çok çocuk sahibi olabilen, gözetimde tutan, dağınık olabilen, beklenmedik sürprizler yapan, riskli konularda çocuklarına izin verebilen.

Yay Yılan Burcu iş hayatı

İnsanların, problemlerin olduğu işlerde başarılı, organizatöre, detaylara önem veren, patron olarak mantıklı, konuşkan, mükemmel, örnek çalışan, rutin olan işlerde başarılı, rutinin dışına çıkmak istemeyen.

 

Yay Fare Burcu Özellikleri
Yay Öküz Burcu Özellikleri
Yay Kaplan Burcu Özellikleri

Yay Tavşan Burcu Özellikleri
Yay Ejderha Burcu Özellikleri
Yay At Burcu Özellikleri
Yay Keçi Burcu Özellikleri
Yay Maymun Burcu Özellikleri
Yay Horoz Burcu Özellikleri
Yay Köpek Burcu Özellikleri
Yay Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın