Yengeç Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yengeç Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yengeç Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Yengeç hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sezerim, sezerim

Elementleri: Su, Ay, Öncü / Negatif, Ateş, Yang

Yengeç Yılan Burcu genel özellikleri

Kendi zayıflıklarının farkında olan, soğukkanlı, can sıkıntısını kontrol altına alabilen, diğer Yılanlar’a göre daha sıcak kalpli, biraz laf ebesi olan, kafasındaki fantezileri anlatan, baştan çıkarıcı, daha güzel, daha çekici olmaya çalışan, etikete önem vermeyen, ünlü olmaya hevesli olmayan, rahat kıyafetlerden hoşlanan, zevk sahibi, en iyiyi ve kaliteliyi alan, kaliteli yerlerde yaşamaya çalışan, sırf bu nedenle zengin biriyle evlenebilen, eğlenmeyi bilen, başarılı olduğunu hissettiği an daha da başarılı olan, baştan çıkarıcı, sevgilileri için kavga sebebi olan.

Yengeç Yılan Burcu aşk hayatı

Sahiplenici, özel, zorlu, inatçı, çekici, seksi, sevecen, insanlara davranışlarıyla haz veren, gizlice sokulan, sevgilisini ve arkadaşlarını aşırı önemseyen, ilgi ve alakasını eksik etmeyen, sadakatsiz, baştan çıkarıcı, çekici, lüks içinde yaşamak isteyen, fazla çekici olmasından dolayı yorucu olan.

Yengeç Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Metropolitse yaşamaktan mutlu olan, ama kasabada yaşamayı tercih eden, güzelleştirmeyi seven, gösterişten kopamayan, kalabalıktan hoşlanan, çocuklarını kalabalık ortamda büyüten, bir sürü insanla baş edebilen, çocuklarının her birine ilgi ve alaka gösteren, onları kontrol eden, sıcakkanlı, sevgi dolu.

Yengeç Yılan Burcu iş hayatı

Amacına ulaşmaya çalışan, görevini yerine getirmeye çalışan, gayretli, iyimser, güzellikle ilgili olan, dekorasyon,mimarlık, grafik tasarımı, gibi işlerde başarılı olan, yönetimi sağlayabilen, gücünü kötüye kullanmak istemeyen, bilgiçlik taslayabilen.

 

Yengeç Fare Burcu Özellikleri
Yengeç Öküz Burcu Özellikleri
Yengeç Kaplan Burcu Özellikleri
Yengeç Tavşan Burcu Özellikleri
Yengeç Ejderha Burcu Özellikleri
Yengeç At Burcu Özellikleri
Yengeç Keçi Burcu Özellikleri
Yengeç Maymun Burcu Özellikleri
Yengeç Horoz Burcu Özellikleri
Yengeç Köpek Burcu Özellikleri
Yengeç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın