2017 Altın Küre Ödülleri İçin Geri Sayım

2017 Altın Küre Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı! 2017 Altın Küre Adayları Belli Oldu…

2017 Altın Küre Ödülleri Adayları Belli oldu. Her yıl resmi bir yemek töreniyle açılışı yapılan ve film ve dizilerin ödüllendirildiği ödül töreninin 2017 adayları açıklandı.  Hollywood Yabancı Basın Birliği’nin 1944 yılından beri verdiği en önemli ödül töreni Altın Küre 2017 için geri sayım başladı.

Jimmy Fallon’un sunuculuğunu üstleneceği gece ülkemizde FOX Life kanalından takip edilebilcek. Öne çıkan Altın Küre Adayları ise şöyle;  ‘La La Land’ ve ‘Moonlight’ 6, ‘Manchester by the Sea’ 5, ‘Lion’ ve ‘Florence Foster Jenkins’ 4, ‘Nocturnal Animals’ ve ‘Hacksaw Ridge’‘Westworld’, ‘The Crown’, ‘This Is Us’, ‘Atlanta’

Altın Küre 2017

 74. Altın Küre 2017 Ne zaman?

8 Ocak 2017 Pazar gecesi yayınlanacak olan ödül töreni için nefesler tutuldu.  Saturday Night Live’ın sunucusu Jimmy Fallon‘un eğlenceli sunumu ile gece keyifli geçeceğe benziyor.

74. Altın Küre Ödülleri Adayları:

Altın Küre 2017 En İyi Film (Dram): Hacksaw Ridge, Hell or High Water, Lion, Manchester by the Sea, Moonlight

Altın Küre 2017 En İyi Film (Komedi / Müzikal): 20th Century Women, Deadpool, Florence Foster Jenkins, La La Land, Sing Street

Altın Küre 2017 En İyi Yönetmen: Barry Jenkins (Moonlight), Damien Chazelle (La La Land), Kenneth Lonergan (Manchester by the Sea), Mel Gibson (Hacksaw Ridge), Tom Ford (Nocturnal Animals)

Altın Küre 2017 En İyi Erkek Oyuncu (Dram): Andrew Garfield (Hacksaw Ridge), Casey Affleck (Manchester by the Sea), Denzel Washington (Fences), Joel Edgerton (Loving), Viggo Mortensen (Captain Fantastic)

Altın Küre 2017 En İyi Kadın Oyuncu (Dram): Amy Adams (Arrival), Isabelle Huppert (Elle), Jessica Chastain (Miss Sloane), Natalie Portman (Jackie), Ruth Negga (Loving)

Altın Küre 2017 En İyi Erkek Oyuncu (Komedi / Müzikal): Colin Farrell (The Lobster), Hugh Grant (Florence Foster Jenkins), Jonah Hill (War Dogs), Ryan Gosling (La La Land), Ryan Reynolds (Deadpool)

Altın Küre 2017 En İyi Kadın Oyuncu (Komedi / Müzikal): Annette Bening (20th Century Women), Emma Stone (La La Land), Hailee Steinfeld (The Edge of Seventeen), Lily Collins (Rules Don’t Apply), Meryl Streep (Florence Foster Jenkins)

2016 Altın Küre Kimler kazandı

73. Altın Küre Sahipleri Kimler?

Gelelim 2016 Altın Küre ödül töreninde neler yaşandığına ve ödüllü yapıtlara. Geçen senenin Altın Küre sahipleri Listesi;

En İyi TV Dizisi (Drama)- Mr. Robot

En İyi Kadın Oyuncu (TV Dizisi-Drama)- Taraji P. Henson, Empire

En İyi Erkek Oyuncu (TV DizisiDrama)- Jon Hamm, Mad Men

En İyi TV Dizisi (Komedi ya da Müzikal)- Mozart in the Jungle

En İyi Kadın Oyuncu (Komedi ya da Müzikal)- Rachel Bloom, Crazy Ex Girlfriend

En İyi Erkek Oyuncu (Komedi ya da Müzikal)- Gael Garcia Bernal, Mozard in the Jungle

En İyi Kısa TV Dizisi ya da filmi- Wolf Hall

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın