Acun Ilıcalı O Yorumlara Fena Sinirlendi!

Acun Ilıcalı, O Ses Yunanistan’ın sunucusu Eleni Tsagkrinou ile çekildiği fotoğrafı hakkında, yapılan yorumlara fena sinirlendi.

Acun Ilıcalı O Ses Yunanistan

O Ses Yunanistan’ın hazırlıklarına devam eden Acun Ilıcalı, programın sunucusu Eleni Tsagkrinou ile çektirdiği fotoğraftan sonra çıkan yorumlara tepkisini koydu. Tsagkrinou ve sevgilisinin beraber olduğu bir kaç fotoğrafı kolaj yaparak paylaşan ünlü yapımcı, fotoğrafın altında sosyal medyada yapılan dedikodulara sert bir dille yanıt verdi. Eleni Tsagkrinou ile çekilmiş fotoğraflarının yanlış yorumlandığını vurgulayan Acun Ilıcalı”nın notunda “Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan hep uzak durdum. Böyle yalanları üretenleri de hiç muhatap almam, ama ruhu kirli insanların çirkin dedikodularla, ekip arkadaşlarımı ve sevdiklerimi üzmesine de asla izin vermem.” bölümü dikkat çekti.

Acun Ilıcalı Instagram Eleni Tsagkrinou yanıtı

Acun Ilıcalı’nın Eleni Tsagkrinou ile çekilmiş fotoğrafının ardından Instagram’da yayınladığı notu şöyle oldu:O Ses Yunanistan ekibimizden Eleni ile çektirdiğim fotoğraf üzerinden çirkin dedikodular üretmeye çalışanlara duyurayım: Yunanistan’da çekilen O Ses yarışmasında görev alan ekibi Çeşme’de misafir ettik. Sunucumuz Eleni Tsagkrinou da erkek arkadaşı Vasilis Koumentakos ile bu ekibe katıldı.Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan hep uzak durdum. Böyle yalanları üretenleri de hiç muhatap almam, ama ruhu kirli insanların çirkin dedikodularla, ekip arkadaşlarımı ve sevdiklerimi üzmesine de asla izin vermem.”

O Ses Yunanstan’ın sunucusu Eleni Tsagkrinou ile çekildiği fotoğrafa gelen yorumları sert bir dille yanıtlayan Acun Ilıcalı’nın Yeni Astroloji Burcu İkizler Horoz. Ünlü yapımcının doğum tarihi 29 Mayıs 1969.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın