Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’ndan Destek

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’ndan Destek! Şeyma Subaşı İnstagram Hesabında Dün Akşam Sevgilisi Acun Ilıcalı’yla gittiği Dönerse Senindir Filminin Galasından Bir Kare Paylaştı…

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ve Murat Boz  dün Dönerse Senindir Filminin Galasında birliktelerdi. Şeyma Subaşı Galada çektirdiği fotoğrafı instagram hesabından paylaştı. Şeyma Subaşı‘nın paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Dönerse Senindir filmi gala öncesi sıkıntılı bir kaç gün yaşadı. Sebebi ise filmde Murat Boz’un oynadığı bir sahnenin hemşireler tarafından hedef alınmasıydı. Dün akşam galası yapılan Dönerse Senindir filmi oyuncusu Murat Boz’a destek için Acun Ilıcalı ve Sevgilisi Şeyma Subaşı‘da galaya katılan isimlerden oldu. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ve Murat Boz‘un galada çektirdiği fotoğraf ise kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ikilisi aşklarını dolu dizgin yaşadıkları şu dönemde sosyal medya paylaşımlarınıda ihmal etmiyorlar. Şeyma Subaşı son olarak Dönerse Senindir filminin galasında çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. İşte Şeyma Subaşı instagram hesabında paylaştı o fotoğraf.

https://www.instagram.com/p/BOSv1Wyh_p8/?taken-by=seymasubasi

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın