Akrep At Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep At Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep At Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de At Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, isterim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Pozitif, Ateş, Yang

Akrep At Burcu genel özellikleri

Neşeli, şakacı, popüler, etkisi altına alan, disiplinli, başarılı, ikna edici, ilham verici, kendini adayan, tarzı olan, bağımsız, zeki, imkansız  işlerin peşinden koşan, her şeyi başarıya dönüştüren, ağır çalışan, yeni kavramlar çıkaran, fantezi kuran, farklı, yaşıtlarıyla pek anlaşamayan, kişisel görüşlerini paylaşabilen, zor tarafından başlayan, etrafındakilerden etkilenen, el becerisi gelişkin, kendini güzel sunan, bohem, şefkatli, yardımsever, müsrif ya da cimri, derin düşünen, dış görünüşü önemseyen.

Akrep At Burcu aşk hayatı

Ölümsüz aşka imza atabilen, huzurlu ve rahat hissedebileceği kişiyle birlikte olan, garip şeyler yapabilen, sevgilisini de buna alet eden, ağırbaşlı, mükemmeliyetçi ilişkisi olan, derin,çekici, eğlenceli, sportmen, oyundan hoşlanan, sevgilisine yardım eden, sezgilerinden dolayı doğru anlayabilen.

Akrep At Burcu ev ve aile hayatı

Dekorasyonda seçici, rahatlığı önemseyen, göz zevkine de hitap etmesi gereken, özenli, ev işini boş vermeyen, ebeveyn olarak çocuklarına aşırı düşkün, onlara tapan, kendini çocuklarına feda eden, fazlasını yapan.

Akrep At Burcu iş hayatı

Yaratıcı, çalışan olarak itaatsiz, rutini sevmeyen, alışkanlıkları olan, canının istediğini yapan, özel tarzı olan, kişisel işlerde başarılı, patron olarak kendisinin ve çalışanlarının sınırını zorlayan.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın