Akrep Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Horoz Burcu özellikleri

İşte hem Akrep hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, üstesinden gelirim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Negatif, Metal, Yang

Akrep Horoz Burcu genel özellikleri

Sert, heyecanlı, ukala, gösteriş düşkünü, sakinliği tercih eden, birçok yeteneğe sahip, idealist, mücadeleci, dibe battığında bile yükselişe geçen, acılarını sineye çeken, toparlanabilen, katı, güçlü, muhafazakar, pek şehvetli görünmeyen, seksiliğe pek yanaşmayan, dobra, tutkuları ve ihtiyaçları dilinde olan, seçici, sinirli, çevik, hızlı, kılı kırk yaran, kendini teşvik eden, yenilmez olmaya yakın, depresyonla mücadele edebilen.

Akrep Horoz Burcu aşk hayatı

Çalkantılı, harabeye dönebilen, mükemmeliyetçi, ütopik, gelip geçici ilişkilerden hoşlanmayan, hassas, süreklilik ve istikrar bekleyen, sonsuz sadakat, başarılı bir evlilik, ilişkide kusur bulan, kusurlu aşk hayatı istemeyen, aşkı görmek isteyen, biz şeklinde hareket etmekten hoşlanan, sevgilisine hayranlık duyan, kafasına estiği gibi yaşayan, ihaneti affetmeyen terk eden.

Akrep Horoz Burcu

Evi otantik, antika eşyalar seven, yeni cihazları dolduran, eğlenmek ve hayran olunmak için yaşayan, ebeveyn olarak sevgi dolu, çocuklarını önemseyen, herkesin doğum gününü hatırlayan, çocuklarını hayatın tadı konusunda teşvik eden, çocuk sahibi olma fırsatını kaçırabilen.

Uzmanlık Alanları

Birçok alanda başarılı, sorumlulukların üstesinden gelen, talepleri yerine getiren, tahammülkar, çok yönlü becerisi olan, zeki, zorlukların üstesinden gelebilen, patron olmak için doğan, birlikte çalıştığı kişilerin sınırlarını zorlayan, yeni fikirler üreten, hayata geçiren.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın