Akrep Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, sezerim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Negatif, Ateş, Yang

Akrep Yılan Burcu genel özellikleri

Güzellik ve lüks bekleyen, duyarlı, sevecen, beğenme duygusu gelişkin, aşırı, hassas, sıcakkanlı, soğukkanlı, rahatlatıcı, derin düşünen, acı çeken, süslü, ihtişamlı, yeni kıyafetler giyen, kıyafet konusunda sınırları zorlayan, güzel giyinen, olağandışı, başkalarının ihtiyaçlarını öngörebilen, küçük farklılıkları anlayabilen, piyasayı öngörebilen, şanslı olduğunu düşünen, kibirli, ilgi görmek isteyen, karizmatik, egosu ile baş edebilen, hayaller ve gerçekler arasındaki dengeyi iyi kuran, yalan söyleyebilen, kıskanç, gücünü saklayan, ilgiyi paylaşamayan.

Akrep Yılan Burcu aşk hayatı

Mükemmel, havalı, etkisi altına alan, seçici, sözünü geçirebileceği bir partner isteyen, hayranı fazla, övgüyü seven, beğenilmekten hoşlanan, sekse düşkün, sevgilisini gölgede bırakan, popüler.

Akrep Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Dekorasyonu etkili, evi geniş, ipek ve brokar tercih eden, evinde gümüş ve altın tercih eden, saygınlığına uygun bir yerde yaşayan, ebeveyn olarak ciddi, hoşgörülü, maddi açıdan şımartan, zarif görünmelerini isteyen, çocukların daha fazla ilgi görmesine tahammül edemeyen.

Akrep Yılan Burcu iş hayatı

Yaratıcı, yenilikleri yararlı bulan, tek başına iyi çalışabilen, üstünlüğü fark edildiğinde bir ekiple çalışabilen, patron olarak demokratik, anlayışlı, güç sahibi, damarına basıldığında acımasız, düşmanlarına saldıran, rakip tanımayan.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın