Aleyna Tilki’nin Annesinden Gay Bar Açıklaması

Aleyna Tilki’nin annesi, kızının 16 yaşında olmasına rağmen X Large adlı gay barda sahneye çıkması hakkında ilk kez konuştu.

Aleyna Tilki'nin annesi ilk kez konuştu

Yetenek Sizsiniz yarışmasında keşfedilen 16 yaşındaki Aleyna Tilki’nin gay barda sahne alması gündeme bomba gibi düşmüştü. En son X Large adlı barda çekilmiş görüntüleri basına yansıya genç şarkıcının annesi ise “Gay bar düşündüğünüz gibi bir yer değil” diyerek ilk kez açıklama yaptı.

Gay bar görüntülerinin fotomontaj olduğunu söyleyen Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki, ardından fotoğrafların normal olduğunu savundu: “Bahsettiğiniz gay bar, düşündüğünüz gibi bir yer değil; insanlar kız arkadaşlarıyla da gidiyor. Çıplak dansçılar da bilgimiz dahilinde. Aleyna şarkı söylerken gelip, şarkı bitince sahneden indiler.’

Aleyna Tilki X Large gay bar

Mekanın marjinal olduğunu kabul eden Havva Tilki eleştiriler ile ilgili; “Bu durum bizi ilgilendirir” dedi.
Tilki ailesinin, Türkiye’de sahneye çıkma yasağı getirilen Aleyna Tilki’yi yurt dışına götürme kararı aldığı öğrenildi. Lisede okuyan Aleyna’yı okuldan alan Tilki Ailesi, genç şarkıcıyı Almanya’daki alkollü mekanlarda çalıştırmayı planlıyor. Ancak Türkiye’de olduğu gibi, Avrupa’da da 18 yaş altı çocukların alkollü mekanlarda sahneye çıkması yasak.
Ailesi tarafından okuldan alınan ve yurt dışına götürülmesi planlanan 16 yaşındaki Aleyna Tilki’nin Yeni Astroloji Burcu Koç Ejderha. Genç şarkıcının doğum tarihi ise 28 Mart 2000.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın