Angelina Jolie ile Brad Pitt Neden Boşanıyor?

Hollywood’un en gözde çiftlerinden Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanıyor. Peki yıllar boyunca aşklarıyla örnek olan çift neden ayrılık kararı aldı? İşte Brangelina çiftinin ayrılık sebebi!

Angelina Jolie Brad Pitt ayrıldı

Magazin dünyası Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin ayrılık haberiyle sarsıldı. İddialara göre güzel oyuncu 11 yıllık aşkı Pitt ile yollarını ayırmak için mahkemeye başvurdu. Ünlü çiftin boşanma sebebi ise Fransız oyuncu Marion Cotillard olduğu söyleniyor. Edinilen bilgiye göre Angelina Jolie eşinin gizli aşkını öğrenebilmek için peşine dedektif taktı.

Angelina Jolie ile Brad Pitt boşanma nedenlerini açıkladı

Dokuz yıllık birlikteliklerinin ardından 2014 yılında nikah masasına oturan Angelina Jolie ile Brad Pitt’in neden boşandıklarına dair açıklama avukatlarından geldi. Çiftin avukatı boşanmanın üçüncü kişiden kaynaklanmadığının altını çizerek, ayrılık sebebinin çocuklarıyla ilgili yaşadığı anlaşmazlıklar olduğunu belirtiyor.

Jolie’nin 6 çocuğunun velayetinin kendisinde kalmasını istediği konuşulanlar arasında.

Peşine dedektif mi taktı?

Brad Pitt Marion Cotillard aşkı

Tüm bu açıklamaların yanında bir de Hollywood basını Angelina Jolie’nin eşi Brad Pitt’in peşine dedektif taktığını yazdı. Böylece Pitt’in 40 yaşındaki oyuncu Marion Cotillard ile yaşadığı gizli aşk belgelenmiş oldu. İkili “Allied” filminde birlikte oynamıştı.

Dünyanın en beğenilen çiftlerinden biri olan Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Maddox, Pax ve Zahara olmak üzere üç evlatlık; Shiloh, Knox ve Vivienne olmak üzere üç biyolojik çocuğu var.

Brad Pitt, Jennifer Aniston’la evliyken, 2004 yılında Mr. And Mrs. Smith filminin çekimlerinde Angelina Jolie ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Angelina Jolie, Brad Pitt, Marion Cotillard’ın burç uyumları

Angelina Jolie, Brad Pitt, Marion Cotillard

Ayrılmak için mahkemeye başvuran Yeni Astroloji burcu İkizler Tavşan olan Angelina Jolie ile Yay Tavşan Burcu Brad Pitt’in burç uyumu yüzde 73. Yakışıklı aktörün gizli aşk yaşadığı söylenen Terazi Tavşan Burcu Marion Cotillard ile uyumu ise yüzde 77.

Ünlülerin doğum tarihleri

Angelina Jolie 4 Haziran 1975 doğumlu
Brad Pitt 18 Aralık 1963
Marion Cotillard 30 Eylül 1975

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın