Arda Turan, Kazancını Bakın Nereye Yatırdı!

Barcelona’da forma giyen ünlü futbolcu Arda Turan, 6 milyon Euro’yu aşan kazancını bakın nereye yatırdı!

Arda Turan ne kadar kazanıyor

İspanya’daki performansı ve Milli Takım kadrosuna çağrılmamasıyla gündeme oturan Arda Turan, yatırımını yine gayrimenkulden yana kullandı. Geçen yıl Atletico Madrid’den Barcelona’ya 41 milyon Euro’ya transfer olan, sezonluk 8 milyon Euro’ya imza atan ve yıllık reklam geliri 6 milyon Euro’yu aşan milli futbolcu, Levent’te daire aldı.

Arda Turan Kanyon'dan rezidans aldı

Uzun zamandır emlak ve e-ticarete yatırım yapan Arda Turan Bayrampaşa, Bahçeköy, Büyükçekmece’den sonra 4.5 milyon lira ödeyerek Kanyon binasından rezidans aldı.

Arda Turan yeni yatırımı

En çok kazanan Türk futbolculardan olan Arda Turan anne ve babası için Büyükçekmece’de villa almış, ailesi eski oturdukları semti özleyince bu villayı kiralayıp Bayrampaşa’dan daire almıştı. Ünlü futbolcunun ‘Arşiv’ adında bir de esnaf lokantası bulunuyor.

Arda Turan’ın doğup büyüdüğü semtte arazi satın aldığı ve iki blokluk bir site inşaatına başladığı biliniyor.

İkiye katladığı kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih eden Arda Turan’ın Yeni Astroloji burcu Kova Tavşan, doğum tarihi ise 30 Ocak 1987.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın