Atilla Taş Kimle Evlendi?

Geçtiğimiz aylarda FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik soruşturmada gözaltına alınan Atilla Taş Silivri’de kimle evlendi?

Bir zamanlar “Hamçokelek” şarkısıyla müzik dünyasına giriş yapan Atilla Taş geçtiğimiz yıllarda sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamalarıyla tekrar gündeme geldi. Atilla Taş sosyal medya aracılığıyla yapmış olduğu açıklamaların ardından 2015 yılında Bir Delinin Kapak Defteri adlı kitap çıkardı.

Atilla Taş bugün saat 14:30 da Meltem Güler ile Silivri Ceza İnfaz Kurumu’nda evlendi. Atilla Taş “FETÖ örgütü içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte, bilerek ve isteyerek örgüte yardım etmek” gerekçesiyle 3 Eylül 2016 tarihinde çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak Silivri Ceza İnfaz Kurumuna konuldu.

Atilla Taş Kimle Evlendi?atilla tas kimle evlendi

41 yaşındaki Atilla Taş bugün Meltem Güler ile hayatını birleştirdi! 4 Şubat 1975 doğumlu olan Atilla Taş’ın Yeni Astroloji burcu Kova Kaplan.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın