Ayakkabıların Efendisi Louboutin’den Muhteşem Burç Koleksiyonu

louboutin-ayakkabi

Bu habere hepimiz çok sevindik! Louboutin imzalı kozmik ayakkabı kreasyonu, hayatımızın vazgeçilmez ögeleri olan topuklu ayakkabı ve burçları tek bir tasarımda buluşturuyor. Louboutin, burç sembolleriyle bezenmiş birbirinden güzel topuklu ayakkabıları ve babetleri iftiharla sunar!


Dünyaca ünlü yetenekli modacı Christian Louboutin, burç sembolleriyle tasarladığı saten ayakkabıları, altın ve gümüş detaylarla zenginleştiriyor ve ortaya enfes bir koleksiyon çıkıyor!

ayakkabi3

Akenana Mule ve Rocket Flat iş birliğiyle ve Louboutin’in bizzat astrolojiye olan merakından ilham alarak tasarlanan ayakkabılar Moda Operandi’nin 5. yıl dönümünü anmak üzere düzenlenen gecede, gökyüzü mavisi, siyah ve mor renklerde modaseverlerle buluştu.

Sınırla sayıda üretilen bu çok özel burç kreasyondan yalnızca 45 adet üretildi. Ayrıca özel siparişle doğum tarihinize özel topuklu ya da babet ayakkabı çiftleri de üretiliyor.

ayakkabi2

Fiyatları 2000$ ile 2500$ arasında değişen bu muhteşem zodyak ayakkabı koleksiyonunun yaratıcısı Christian Louboutin’in burcunu merak ediyorsanız, okumaya devam edin…

Christian Louboutin Hangi Burç?

oglak-burcu-christian-louboutin-astrology

Oğlak burcu Christian Louboutin… Şaşırdınız mı?

louboutin-sex

Güneş burcunun Oğlak olması Louboutin’e azimle çalışma isteği, kararlılık, çalışkanlık, kendini motive edebilme yetenekleri veriyor. Böylece ortaya klasik, zarif, şık ve eşsiz tasarımlar ortaya çıkıyor.

Bununla birlikte 1963 doğumlu sanatçı, Çin burcuna göre bir Öküz burcu.  Buna göre son derece sabırlı, hedefine kitlenen, gelenek ve göreneklerine olabildiğince sadık kalmaya çalışan bir karakter.

 

Ünlülerin Muhteşem Burç Dövmeleri
Moda
  
Hangi ünlüler astrolojik burçlarını dövme olarak bedenlerinde taşıyor, biliyor musunuz? İşte stil sahibi ünlülerin mini...

Moda Dünyasının 18 Devi

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın