Balık Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık Ejderha Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, yönetirim

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Pozitif, Tahta, Yang

Balık Ejderha Burcu genel özellikleri

Geliştiğini hissetmeye ihtiyacı olan, olduğu yerde sayarsa sinirli ve gergin olan, hareketli, gezgin, tavsiye almayan, sıkıcı şeylerle uğraşmayan, en doğruyu bildiğini düşünen, balıklama her konuya dalan, çözüm bulan, dizginlenmesi zor, narsist, savunmacı, çekici, cazibesinin farkında olan, güçlü fikirlere sahip, üstün projeler sunan, tedbir almayan, heyecan verici ve sağlıklı görünen, fazla cesur olabilen, güldüren, hayranlık duyulan arkadaş, sessiz ve huzurlu bir yaşam isteyen, güvenen, hassas, tartışmacı, belli bir uzmanlık alanı olunca rutine bağlayan.

Balık Ejderha Burcu aşk hayatı

Sabit olmayan, karşı konulmaz derecede çekici, egosu yüksek, evcilleşmesi gereken, güzellikleri egosunu besleyen, inanılmaz duygusal, cinsel maceraları olan, duygusal çalkantılar yaşayan, sevdiği zaman tam seven, duyarlı, affedici, yaşanan iyi olayları unutmayan, dır dıra tahammül edemeyen, tatlı sözlerle tavlanan.

Balık Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Gösterişsiz ama düzenli bir evi tercih eden, ilgisi dışarıda olan, idealist, hayal ettiği şeylerin peşinden gitmeyi bekleyen, ebeveyn olarak eğlence sever, çocuklarından keyif alan, hoşgörünün dozunu kaçırabilen, sevecen ve merhametli.

Balık Ejderha Burcu iş hayatı

Kısa yoldan başarıya ulaşan, bağımsız çalışmaya yatkın, bir denetleyiciye ihtiyacı olan, miras yoluyla ya da şans eseri patron olan, çalıştığı alanlarda nefes almak isteyen, emirden hoşlanmayan.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri
Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Yılan Burcu Özellikleri
Balık At Burcu Özellikleri
Balık Keçi Burcu Özellikleri
Balık Maymun Burcu Özellikleri
Balık Horoz Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri
Balık Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın