Balık Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık Horoz Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, üstesinden gelirim

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Negatif, Metal, Yang

Balık Horoz Burcu genel özellikleri

Her şeye uyum sağlayan, özerk, değişimi seven, kavga gürültüden kaçan, karşılıksız aşkta ağlayan, başkalarını mutlu edemediğini düşünen, dış görünüşü konusunda endişeli, kendinden emin olmayan, kendinden emin, kararlı, en iyi tarafını gösteren, çekinmeyen, tepeden bakan, oyuncu olarak doğan, karmaşalar yaşayan, patavatsız olabilen, iniş çıkışları olan, evhamlı, eğlenceli, akıllı, deli dolu, cesaretli, her işin altından kalkabilen, yaratıcı, zeki, kendine acıyan, başkalarının etkisinde kalan.

Balık Horoz Burcu aşk hayatı

İhmal edilmekten muzdarip, gerçek aşkın var olmadığını söyleyen, aşka kızgın, derinlerinde romantik, idealist, cesareti kolayca kırılan, ilişkide bağlılık konusunda sorun yaşayan, kusurlarının reklamını yapan, kendisini değersiz hisseden, kaba, çabuk sinirlenen, patronluk taslayan, huysuz, kendisi ağlayıp sızlasa da böyle birine tahammül edemeyen.

Balık Horoz Burcu ev ve aile hayatı

Düzenli, zevkli, sıcak, parlak, etkili birçok şeye sahip olmak isteyen, giyinmeyi seven, çocuk sahibi olmak isteyip istemediğinden emin olmayan, çocuk bakmak için yaratılmamış olan, eğer çocuğu olursa bakımı eşine kalan.

Balık Horoz Burcu iş hayatı

Birden çok yeteneğe sahip, maceracı, kariyer adına çok şey isteyen, karmaşık şeyleri çözmede zorlanan, etkili, verimli, her şeyi doğru şekilde yapmak isteyen, yaratıcı fikirleri uygulayan, sanatsal yeteneklerini uygulamak isteyen, patron olarak zorlu, mükemmeliyetçi, kibirli, gururlu, bilgi konusunda maddi kazançtan daha hırslı.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri
Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Ejderha Burcu Özellikleri
Balık Yılan Burcu Özellikleri
Balık At Burcu Özellikleri
Balık Keçi Burcu Özellikleri
Balık Maymun Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri
Balık Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın