Balık Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, sezerim

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Negatif, Ateş, Yang

Balık Yılan Burcu genel özellikleri

Görünüşte derin düşünceleri olan, şen şakrak, nazik, bilgisini paylaşmayan, bilgili, hisleri kuvvetli, sezgileri iki katına çıkan, önsezili, altıncı hissi olan, metafizikle ilgili, sorun yaratmak istemeyen, mütevazi, kendi başının çaresine bakan, kalabalığın içindeki yalnız, şikayet eden, tatlı, sevimli, öfkesi kötü ama saman alevi gibi, yaratıcı düşünen, tembel olabilen, akıllı, çabuk kavrayan, iğneleyebilen, yasadışı işlere meraklı, kolayca incinen, iyi görünümlü, özgüveni eksik, aşırı anlayışlı, karamsar, huysuz.

Balık Yılan Burcu aşk hayatı

Aşkta sınırı olmayan, ilişkisini sonuna kadar devam ettiren, evde olmayı tercih eden, kalabalıkları pek sevmeyen, canının istediğini yapan, sevgilisinden ilgi bekleyen, dinlenmek isteyen, duygusal, ölçülü, gösterişsiz, hayal kırıklığı yaşarsa kalbini zor açan, hayat arkadaşı.

Balık Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Evine bağlı, aile bağları kopmayan, sorumluluk sahibi, sevecen, rahat ama boş odaları olan, dikkatli para harcayan, ebeveyn olarak acı ve üzüntüyü sevmeyen, çocuğun ağlamasına dayanamayan, destek alması gereken.

Balık Yılan Burcu iş hayatı

Pek çok işi yapabilen, kendi şansını kendi yaratmak isteyen, annesinin gölgesinden geç ayrılan, insanlarla ilgilenen, fiziksel işler için güçlü, dayanıklı, patron olarak etkili ama sevilmeyen, çalışanlarına karşı nazik, sevecen, suiistimal edilebilen, çalışan olarak güvende hissetmesi gereken, sevildiğini hissetmek isteyen, mükemmel, bağımsız çalışan.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri
Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Ejderha Burcu Özellikleri
Balık At Burcu Özellikleri
Balık Keçi Burcu Özellikleri
Balık Maymun Burcu Özellikleri
Balık Horoz Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri
Balık Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın