Barış Arduç Gupse Özay Ayrıldı mı?

“Barış Arduç Gupse Özay Ayrıldı mı?” İddiası Bugün Gündeme Bomba Gibi Düştü! Ünlü Çiftten Henüz İddialara Yanıt Gelmedi!

Ünlü oyuncu Gupse Özay ve kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Barış Arduç hakkında ilginç bir iddia gündeme bomba gibi düştü. İkilinin ayrıldılar yönünde çıkan haberleri sevenlerini üzdü.

Gupse Özay ve Barış Arduç ayrılık iddiaları karşısında sessizliğini koruyor. İkili hakkında çıkan ayrılık iddiaları sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Magazin dünyasının sevilen çifti 2016 yılının son günlerinde ayrılık kararı mı alacak?

Deliha Film Setinde Başlayan Aşk Bitiyor mu?

Gupse Özay ve Barış Arduç bu iddialara ne yanıt verecek? Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç’un sürekli Elçin Sangu ile yakıştırılması ikilinin arasında gerginlik mi çıkardı? Haberler detaylı internet sitesinin yaptığı habere göre ikilinin son günlerde fikir ayrılıkları yüzünden ilişkilerini noktalama kararı aldıklarına yönelik bir iddia atıldı.

Gupse Özay Barış Arduç Ayrıldı mı

Barış Arduç Gupse Özay Yeni Astroloji Burç Uyumu

Reyting rekortmeni Kiralık Aşk dizisinin Ömer’i Barış Arduç Yeni Astroloji‘ye göre Terazi Tavşan burcu. Yakışıklı oyuncunun doğum tarihi 9 Ekim 1987. Güzel oyuncu Gupse Özay ise 30 Temmuz 1984 doğumlu bir Aslan Fare burcu. İkilinin burç uyumu ise azımsanmayacak kadar iyi. Burçlarına göre yüzde 70 oranında anlaşan çiftin sadece aşkı değil arkadaşlığı da birbirlerinde bulduğu söylenebilir.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın