Başak At Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak At Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak At Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de At Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, isterim

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Pozitif, Ateş, Yang

Başak At Burcu genel özellikleri

Yüksek idealleri olan, kitleleri peşinden sürükleyen, cansız, düz, robot gibi biri, yürek parçalayan, çekici, aşırı yetenekli, hayal dünyası ehlileşen, yaratıcılığı kontrollü, ahlaki değerleri olan, kendini yönlendirebilen, yenilikçi, parlak çalışan, kendini beğenmiş, sosyeteye girmeye çalışan, faydacı, titiz, yardımsever, cana yakın, başkalarını önemseyen, dengeli, hayattaki rolünü iyi anlayan, burnunu sokmayan, sağlam karakterli, istekli, takdiri hak eden, mantıklı olanı destekleyen.

Başak At Burcu aşk hayatı

Baştan çıkarıcı, seksi ötesi, mesafeli tavrıyla çekicilik saçan, romantizm konusunda yetenekli, cinsel anlamda yaratıcı, olgun ve sıkıcı görünen, ama yatakta oldukça tatlı, flört etmeye meyilli, numara yapan, ciddi mantıklı ve rahat bir ilişki isteyen.

Başak At Burcu ev ve aile hayatı

Maddiyatçı, büyük ev isteyen, kaliteye önem veren, hizmetçi tutabilen ama arkadaş olarak davranan, partilerle dergilere kapak olan, ebeveyn olarak çocuklarıyla bir şeyler yapmaya istekli olan, başarısı konusunda ısrarcı olan, iyi performans sergilemelerini isteyen, çocuklarının aşık olduğu ebeveyn, çocukla çocuk olmayan.

Başak At Burcu iş hayatı

Sosyal hayatta yetenekli, kitleleri peşinden sürükleyen, etrafındakileri etkilemeye çalışan, yaratıcı, sanatsal proje üstünde uzun saatler çalışabilen, başarısızlık için zamanı olmayan, patron olarak zorlu sıkı, tek başına işin üstesinden gelen, çalışan olarak ciddi enerjik, başarılı olmak isteyen.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Öküz Burcu Özellikleri

Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Tavşan Burcu Özellikleri
Başak Ejderha Burcu Özellikleri
Başak Yılan Burcu Özellikleri
Başak Keçi Burcu Özellikleri
Başak Maymun Burcu Özellikleri
Başak Horoz Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın