Başak Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak Ejderha Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, yönetirim

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Pozitif, Tahta, Yang

Başak Ejderha Burcu genel özellikleri

Diğer Başaklar’a göre daha cesaretli, atak, hırslı, azimli, keskin zekalı, diğer Ejderhalar’a göre daha az palavracı, geveze, titiz, inatçı, sağlam iradeli, yaralayıcı, küfürbaz olabilen, çıtkırıldım, duygusal, hayal kırıklığı yaşayan, hayattan bıkabilen, iradeli, mücadeleci, kararlı, isteyen ve alan, doğuştan sağlıklı, formunu koruyabilen, hareket eden, rekabet eden, adını duyurmak isteyeni ezen, yaygara koparan, çığlığı basan, sinirli, başarısızlığı küçümseyen, fevri, küstah, meselenin önüne inmek isteyen, rekabetten hoşlanan, özgüvenli, paylaşımcı.

Başak Ejderha Burcu aşk hayatı

Cinsel cazibe sunan, mistik tavırlı, arzulanan, kariyeri önemseyen, takdir edilmeyi isteyen, hayranlık bekleyen, mantıklı hareket eden, aşka daha az zaman ayıran, aylakları sevmeyen.

Başak Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Ev dekorasyonu sade dikkat çekici, zevkli, görselliği ön planda tutan, aşırıya kaçmayan, ölçülü, zamanla aile edinen, çocuğu geç düşünen, sorumluluk sahibi, talepkar, disiplinli bir ebeveyn, zamanla olgunlaşan, ileriki yaşlarda daha hoşgörülü.

Başak Ejderha Burcu iş hayatı

İş hayatında mutlu, sorumluluk sahibi, her meslekte tutunabilen, yetenekli, üst seviyeye çıkan, diğer Ejderhalar’a göre daha ölçülü, göz teması kuran, azimli, enerjik, dinamik, kavgacı patron, her yolu mübah olarak gören, güvenilir çalışan.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Öküz Burcu Özellikleri

Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Tavşan Burcu Özellikleri
Başak Yılan Burcu Özellikleri
Başak At Burcu Özellikleri
Başak Keçi Burcu Özellikleri
Başak Maymun Burcu Özellikleri
Başak Horoz Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın