Başak Keçi Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak Keçi Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak Keçi Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de Keçi Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, güvenirim

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Negatif, Ateş, Yang

Başak Keçi Burcu genel özellikleri

Güçlü ve etkili bir çalışan olan, kendine inanması gereken, fikirlerden kolayca etkilenen, her şeyle ilgili yorum yapabilen, keyifli muhabbet eden, alaycı olabilen, üretken olmaya kalıcı işe destekleyen aileye ihtiyacı olan, gösterişten hoşlanan, bilgiçlik taslayan, caka satan, kendini daha güçlü gösteren, tuhaf, başkalarından geçinebilen, çatlak, rahatına düşkün, seçtiği işte üstün performans sergileyebilen, yaptığı işe hayal gücünü katan, desteklenmek isteyen, el becerisi gelişkin, titiz, sanatsal, huysuz, önyargıyla mücadele eden, sivrilen, duyarlı.

Başak Keçi Burcu aşk hayatı

İdeal partner, kibirli, kolayca sinirlenebilen, uzun süre ilişki yaşayamayan, kaprisli, alçakgönüllü olması gereken, güvensiz, karşısındakinin özgüvenini kıran.

Başak Keçi Burcu ev ve aile hayatı

Evini ince zevkiyle döşeyen, zarif kumaşlar mobilyalar tercih eden, tarzını göstermeyi seven, ebeveyn olarak ikilem yaşayan, hem patronluk taslayan hem de hoşgörülü olmak isteyen, iletişim konusunda yetenekli, çocukla çocuk olan, evlenmemeye meyilli olan, yine de aile büyüklerini gözeten.

Başak Keçi Burcu iş hayatı

İstikrarlı iş bekleyen, iletişimi kuvvetli, takım çalışmalarına yatkın, lider olabilen, görüşlerine inanan, önyargılı, önyargısız bir ortamda başarılı olabilen, patron olarak fiyasko, kızgın tavırlı, alaycı, çalışanlarını ilgi duyduğu alanlara yönlendiren, gelişimi destekleyen.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Öküz Burcu Özellikleri

Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Tavşan Burcu Özellikleri
Başak Ejderha Burcu Özellikleri
Başak Yılan Burcu Özellikleri
Başak At Burcu Özellikleri
Başak Maymun Burcu Özellikleri
Başak Horoz Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın