Başak Maymun Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak Maymun Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak Maymun Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de Maymun Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, planlarım

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Pozitif, Metal, Yin

Başak Maymun Burcu genel özellikleri

Kendini mükemmel gören, çetinceviz, çevresine güçlü titreşimler yayan, pratik amaca hizmet eden durumlarda çevresini genişleten, güçlü ve asabi görünen, kontrol altına almak isteyen, hayal kırıklığı yaşayan, kendine acıyan, doğru olana karar verebilen, burnunu sokan, ikilemde kalınan durumlarda doğru değerlendirmeler yapan, yardımsever, cömert, para verebilen, iyiliklerin karşılığını iltifat dahi olsa almak isteyen, bencil, kuru sert mizaçlı, açgözlü olabilen, maddiyata karşı doyumsuz, titiz, zihinleri berrak, yatırımcı, misafirperver, zeki, kurnaz, dışadönük, neşeli.

Başak Maymun Burcu aşk hayatı

İlişkileri ciddiye alan, aşırı romantik, sevdiğini koruyan, zayıf noktası aşırı sahiplenmek, baştan çıkarıcı, ilgi meraklısı, aşık olunduğunu hissetmek isteyen, şevke ihtiyaç duyan, eğlenceli.

Başak Maymun Burcu ev ve aile hayatı

Geleneksel ve zengin bir dekorasyon tercih eden, her bir detayıyla ilgilenen, usta zanaatkar olan, ebeveyn olarak aşırı sahiplenen, feodal kral gibi olan, savurgan bireyler yetiştirebilen, çocukları hata yapmaya fırsat bulamayan.

Başak Maymun Burcu iş hayatı

Önemsiz ayrıntılar için yetenekleri olan, zamanı ustaca yöneten, planlı, her işi güne sığdırabilen, mükemmeliyetçi, pratik, temkinli, hırslı, çalışan olarak çalışkan, patron olarak komuta etmek isteyen, ismini duyurmak isteyen, para konusunda talepkar, metodik davranan, anlayışlı, popüler olmak isteyen, açgözlü.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Öküz Burcu Özellikleri

Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Tavşan Burcu Özellikleri
Başak Ejderha Burcu Özellikleri
Başak Yılan Burcu Özellikleri
Başak At Burcu Özellikleri
Başak Keçi Burcu Özellikleri
Başak Horoz Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın