Başak Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Başak Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Başak Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Başak hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Analiz ederim, sezerim

Elementleri: Toprak, Merkür, Değişken / Negatif, Ateş, Yang

Başak Yılan Burcu genel özellikleri

Analizci, sezgisel, duygusal, çekici, derinliği kavrayan, ciddi, mesafeli, farklı, zeka ve algıları teorik, çıkarcı, yapmadan önce her şeyi ince bir şekilde bilmek isteyen, maske takabilen, samimiyetsiz davranabilen, içe kapanık, başka insanlarla ilgilenmeye hevesli, hayran olunmak isteyen, eyvallahı olmayan, zehir zemberek sözler dökebilen, aptal yerine konulmaya tahammül edemeyen, kendine gülen, sorunları kolaylıkla halleden, istikrarlı, titiz, dengeyi kurmaya çalışan, küçük şeyleri mesele etmeyen, tembellikten uzak olan, yetenekli, karanlıkta da gelişebilen, açık fikirli, yeni deneyimlere açık, macera arayan, dedikodudan hoşlanan, patronluk taslayan, kural koyan, güçlü imaj oluşturabilen.

Başak Yılan Burcu aşk hayatı

Aşk hayatı lekeli, gizli aşk ilişkileri yaşayan, tutkulu başlayan, arkadaşlığa evrilen, eski sevgilileriyle arkadaş kalabilen, çıkarı için kullanabilen, yaranmaya çalışmaktan hoşlanmayan.

Başak Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Özgürlükten hoşlanan, serbest alan yaratmaya çalışan, çoğunlukla yolda olan, konfordan etkilenen, evcimen olmayan, ebeveyn olarak çocuklarının nazlanmalarına göz yuman, şımartan, gerektiğinde otoriter, eğlenen, her yaşa uyum sağlayan.

Başak Yılan Burcu iş hayatı

Çalışkan, yetenek ve teknik gerektiren işlerde başarılı, el becerisi gelişkin, bilimsel alanlarda iyi, kültürel konulara ilgi duyan, patron olarak otoriter, adil, verimlilik hedefleyen, sorumluluk sahibi, çalışan olarak yönetimi idare eden, paraya tapınmayan.

 

Başak Fare Burcu Özellikleri
Başak Öküz Burcu Özellikleri

Başak Kaplan Burcu Özellikleri
Başak Tavşan Burcu Özellikleri
Başak Ejderha Burcu Özellikleri
Başak At Burcu Özellikleri
Başak Keçi Burcu Özellikleri
Başak Maymun Burcu Özellikleri
Başak Horoz Burcu Özellikleri
Başak Köpek Burcu Özellikleri
Başak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın